Укрпошта планує запустити експрес-доставку товарів з китайських інтернет-магазинів

Автор: Вадим Войтик

10 Гру, 2014 11:23

Укрпошта планує запустити експрес-доставку товарів з китайських інтернет-магазинів

У першому кварталі 2015 поштовий оператор «Укрпошта» планує запустити для користувачів нову послугу – швидку доставку з китайських інтернет-магазинів. 

Читайте також: Звільнимо всіх, хто не посміхається, - керівник "Укрпошти"

З початку наступного року посилки до 2 кг, замовлені в китайських інтернет-магазинах на кшталт Alibaba, Taobao, Tmall і китайського eBay, будуть доставлятися в Україну окремим потоком.

Про новий формат співпраці керівництво «Укрпошти» домовилося під час зустрічі з керівниками Поштової групи Китаю в Пекіні (китайський оператор напряму працює з місцевими інтернет-магазинами). Зараз йде технічне налагодження послуги, пересилаються тестові замовлення, – інформує АІН.

Коли користувач з України буде оформляти замовлення в китайському інтернет-магазині, посилка буде відповідно маркуватися, і всі замовлення будуть групуватися і пересилатися окремим пакетом, а не в загальному потоці поштових відправлень. Таке нововведення дозволить скоротити термін доставки до 7-10 днів, вважають в «Укрпошті». Крім того, якщо послуга стане масовою, можливо, посилки будуть групуватися не просто по Україні, а за її регіонах.

Більш того, враховуючи, що договір є двостороннім, українські інтернет-магазини, бажаючі продавати товари в Китай, потенційно теж можуть використовувати цю можливість.

Подібні посилки будуть доставляти кур’єри. В «Укрпошті» припускають, що для таких посилок буде працювати окремий трекинговий сервіс.

Водночас українська логістична компанія «Міст Експрес» інвестує у власний розвиток 75 млн грн і до травня збирається відкрити 2500 відділень по всій Україні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...