Улюблені місця та звички в авто: до Дня народження Івано-Франківська Uklon проаналізував поїздки містян

Автор: Застава Максим

05 Тра, 2023 18:30

Поділитись публікацією
Улюблені місця та звички в авто: до Дня народження Івано-Франківська Uklon проаналізував поїздки містян

У перші вихідні травня 2023 року Івано-Франківськ святкує своє 361-річчя. Напередодні події онлайн-сервіс виклику авто Uklon поділився даними про те, як жителі та гості Івано-Франківська рухаються містом.

Читайте також: В Uklon з’явилась нова функція, що дозволяє водіям та пасажирам краще знаходити один одного в темряві 

Для цього сервіс проаналізував десятки тисяч поїздок містян у своєму райдерському (пасажирському) застосунку.

Загалом, починаючи з травня минулого року і до сьогодні, іванофранківці та гості міста проїхали майже 7 мільйонів кілометрів та провели в дорозі 398 623 годин, а це майже 46 років.

  • Найдовша поїздка за весь період становила 206,7 км. Відтак райдер Uklon скористався окремим класом авто «Міжміст», щоб дістатися від Івано-Франківська до Червонограда (Львівська область).
  • Найпопулярніші локації, куди їздили іванофранківці у межах міста, був залізничний вокзал (21,2%), автовокзал №2 (9,3%), ТРЦ Арсен (18,8%), ресторан «Passage Gartenberg» (8,6%) та магазини, такі як «Сільпо» і «Велмарт» (7,2%).
  • При замовленні авто райдери Івано-Франківська користувалися додатковими послугами, такими як «Я везу тварину» та «Тиша в салоні». Та все ж найчастіше іванофранківці вказували послугу «Водій не палить».
  • Окрім поїздок, містяни користувалися також послугами доставки – переважно доставляли їжу з ресторанів, ліки, подарунки, квіти.
  • Усе більше поїздок в Івано-Франківську закінчувалися чайовими для драйвера. Крім того, прямо під час поїздки іванофранківці донатили на ЗСУ через кнопку «Донат» у застосунку Uklon. Зазначимо, віднедавна в Uklon стала доступна функція регулярних донатів для системної допомоги українським військовим. Скориставшись цією функцією, кожна ваша поїздка – це донат на перемогу.
  • Та окрім чайових і донатів, під час поїздки іванофранківці мають звичку забувати речі в авто. Так, до переліку речей, які найчастіше забувають пасажири, потрапили окуляри, телефон, фітнес-браслет, гроші й дитячі іграшки.

Додамо, з нагоди Дня народження Івано-Франківська Uklon надає знижки для нових клієнтів — детальніше на сайті.

Нагадаємо, щомісяця Uklon користуються мільйон людей по всій Україні. Наразі сервіс працює у 27 населених пунктах, зокрема у таких прифронтових містах як Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, а також Херсон.

*партнерська публікація

Теги: