Умовно засудженим розповіли про те, як працевлаштуватися

Автор: Людмила Баран

09 Кві, 2015 19:53

Умовно засудженим розповіли про те, як працевлаштуватися

З умовно засудженими Долинського МРВ КВІ говорили про основні підходи у працевлаштуванні та зайнятості.

З особами, які перебувають на обліку Долинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, провели семінар “Проблема зайнятості засуджених. Правова організація працевлаштування підоблікових осіб”, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Учасників заходу поінформували про актуальні питання зайнятості та працевлаштування на сучасному ринку праці.

Провідний спеціаліст з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Долинського центру зайнятості Ольга Романишин детально зупинилася на питаннях підбору підходящої роботи і працевлаштуванні відповідно до здібностей, нахилів, рівня професійної підготовки, стану здоров’я, з урахуванням потреб ринку праці та інтересів роботодавця.

Ольга Романишин надала ряд корисних порад щодо складання резюме, поводження на співбесіді із роботодавцем при влаштуванні на роботу.

За словами, заступника начальника Долинського МРВ КВІ Інни Москальчук, такі заняття сприяють підвищенню власної активності безробітних у процесі пошуку роботи, а надто, коли йдеться про людей, які відбувають покарання за скоєні протиправні діяння. Їм, як відомо, важче працевлаштуватися.

Це категорія найбільш незахищених і уразливих верств населення, яким роботодавці часто відмовляють у прийнятті на роботу. Саме тому у роботі із підобліковими ми часто залучаємо фахівців соціальних служб, центру зайнятості, які роз’яснюють, навчають, допомагають засудженим адаптуватися до ситуації на ринку праці.

На завершення заходу його організатори відповіли на питання учасників семінару, а також дали ряд консультацій юридичного характеру. Присутнім побажали цілеспрямованості та успіхів у професійному встановленні, роздали пам’ятки і буклети.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...