Унікальні пам’ятники зі скла, білий італійський мармур та вічна класика: чому прикарпатці обирають салон-магазин “Граніт” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Бер, 2023 09:11

Поділитись публікацією
Унікальні пам’ятники зі скла, білий італійський мармур та вічна класика: чому прикарпатці обирають салон-магазин “Граніт” (ФОТО)

Пам’ятники є важливою складовою українського культурного спадку, вони допомагають зберігати спогади про родичів та друзів, які вже не з нами. Відвідуючи могили, люди шанують померлих і показують, що вони не були забуті.

До Великодня залишилося менше місяця, і все більше людей наводить лад на кладовищах та встановлюють пам’ятники, аби під час поминальних днів могили рідних були в належному стані. А релокований з Маріуполя до Франківська салон-магазин і майстерня пам’ятників “Граніт” вже понад пів року допомагає прикарпатцям віддати гідну шану померлим.

Мешканці області оцінили та рекомендують салон “Граніт”, адже тут вчасно та якісно виконують замовлення. А головне – цінують кожного клієнта та вкладають у роботу душу. Меморіали з граніту чи білого італійського або грецького мармуру виходять красивими, надійними, довговічними. Крім того, фахівці салон-магазину вразили та продовжують дивувати прикарпатців унікальною для України технологією пам’ятників зі скла. 

Оскільки у період з весни до осені – триває сезон встановлення пам’ятників і на них завжди є великий попит, то радимо обирати потрібний варіант та не зволікати із замовленням, аби не довелося вичікувати довгу чергу.

Скляні меморіали

У салон-магазині “Граніт” спільно з з найкращим у своїй сфері художником Максимом Кожаном (засновник та адміністратор Спільноти ретушерів України) освоїли виготовлення кольорових скляних портретів, і це стало популярним ноу-хау.  

“Такого ніхто не робив, лише ми. Скляні стелли – це окрема технологія, ціла процедура. Ми даємо гарантію, що із зображенням нічого не станеться”, – зазначив керівник салон-магазину Валерій Віталійович.

Зараз скляні та кольорові меморіали на кладовищах допомагають зберігати дійсно найтепліші спогади про втрачених близьких. Стели пам’ятників від салону “Граніт” можна виконати повністю зі скла чи поєднати його з гранітною основою у будь-якому співвідношенні.

Пам’ятники зі скла встановили вже у кількох містах та селах на Франківщині. Дивлячись на яскраві фото рідних, котрі відійшли у вічність, запам’ятовуєш їх усміхненими. З вірою, що на небі їм точно краще. 

Якщо у вас є перестороги щодо надійності таких меморіалів, то не варто сумніватися: вони міцні і не поступаються гранітним. А гарантія, що фото на пам’ятнику зі скла не вигорить на сонці – 40 років.

Естетика білого мармуру

З цього каменю створювали монументи, будували відомі на весь світ споруди, його використовують при виготовленні статуеток, бюстів і скульптур. Вироби з білого італійського або грецького мармуру виглядають елітно.

Окрім зовнішнього вигляду, камінь цінують за міцність і морозостійкість, довговічність. Білий мармур – екологічно чистий, легко піддається шліфуванню та поліруванню. 

У талановитих руках майстрів салон-магазину “Граніт” цей камінь перетворюється мало не на витвір мистецтва, який демонструє глибоку пошану до померлого. Естетичний білий мармуровий монумент завжди виділятиметься на тлі інших. Завдяки природним властивостям, меморіали з мармуру виглядають, наче освітлені сонцем (навіть у перекладі з грецької “мармур” – це “сяючий камінь”).

Пам’ятники та інші вироби з граніту

Граніт – дуже міцний, щільний і красивий, має багато кольорів. Він не вигорає і не гниє, тож пам’ятники з нього служитимуть дуже довго. Загалом, за словами Валерія, існує більше тисячі різних видів меморіалів, поєднаних з граніту різних кольорів або виконані в одному тоні.

Ви можете обрати, як класичні, так й індивідуальні проєкти. Зображення на монументах виходять красивими та реалістичними. За бажанням клієнтів, компанія може облаштувати і цілі меморіальні комплекси.

Окрім пам’ятників салон-магазин займається й іншими виробами з граніту. Завдяки універсальності, цей камінь можна використовувати в будь-яких цілях. Ефектно виглядають гранітні сходи, часто можна побачити різні стільниці та підвіконня, багато хто використовує гранітну фасадну або тротуарну плитку.

Що важливо, ціни тут одні з найдешевших, адже компанія не бере камінь у посередників, а має доступ до гранітного кар’єру.

Крім того, у салон-магазині “Граніт” пропонують знижки для пенсіонерів та сімей загиблих у війні з окупантами.

Отже, звернутися до салон-магазину “Граніт” – це:

  • скористатися послугами справжніх майстрів своєї справи;
  • мати великий вибір та унікальні рішення;
  • отримати якісний, красивий і довговічний пам’ятник;
  • віддати гідну шану близькій людині.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 87.
Номери телефонів: 068 548 99 96, 068 548 75 78.

Офіційний сайт салон-магазин “Граніт”: https://granit-ukr.com.ua/

партнерська публікація


Теги: