Унікальність та інноваційність як основний принцип керівника Центру Дерматохірургії та дерматології Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС Поліни Петренко

Автор: Турій Роман

19 Лис, 2018 11:34

Унікальність та інноваційність як основний принцип керівника Центру Дерматохірургії та дерматології Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС Поліни Петренко

Дерматологія – це галузь медицини, яка вивчає патології та захворювання шкірних покривів людського організму та придатків шкіри (нігті і волосся), і не випадково займає в сучасній медицині одну з провідних позицій. 

Читайте також: В країні буде справедливість, а діти будуть захищеними, - Петренко (ФОТО)

На сьогодні вчені переконані, що саме дерматологія є найдавнішою сферою медицини. Як окрему галузь медичної науки дерматологію виділив ще Гіпократ. Саме в його наукових працях були знайдені перші описи симптоматичних проявів захворювань шкіри. Гіпократ описав нашкірний висип, просвітлення деяких ділянок шкіри (депігментацію) або потемніння (гіперпігментацію), різні лущення, ерозії та інші патологічні зміни шкіри. Роботи Гіпократа і стали основоположними елементами сучасної галузі медицини – дерматології.

Шкіра першою приймає на себе удар різних несприятливих факторів навколишнього середовища і саме її здоров’я багато в чому визначає стан внутрішніх органів і систем. На успіх сучасної людини значний вплив має її зовнішній вигляд. Перше, на що ми звертаємо увагу, зустрічаючи незнайомця, – його обличчя та стан волосся. Не дивно, що
з людиною, у якої чиста, доглянута, здорова шкіра і гарне блискуче волосся, досить приємно спілкуватися.

Зовнішній вигляд шкіри і стан волосся – це головні індикатори здоров’я всього організму. Практично всі проблеми зі шкірою слід лікувати, застосовуючи комплексний підхід: детальне вивчення проблеми внутрішніх органів, використання місцевих засобів, проведення медичних процедур за допомогою новітнього обладнання та при необхідності оперативне втручання. Оцінити темпи розвитку сучасної української дерматології нескладно: всі досягнення, плани і звершення «драйверів галузі» як на долоні, а саме – в Центрі Дерматохірургії та дерматології Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, який очолює з 2016 року лікар першої категорії зі спеціальності «Дерматовенерологія» Петренко Поліна Анатоліївна.

Часто дерматологію об’єднують з венерологією – вченням про венеричні хвороби, і таким чином існує об’єднана медична спеціальність – дерматовенерологія, а лікар, який лікує такі хвороби – дерматовенеролог. Отже, у цій клінічній лікарні веде прийом найпрофесійніший дерматовенеролог, хірург, а також фахівці інших напрямків, тому в разі необхідності можна отримати додаткову консультацію щодо захворювання. Центр Дерматохірургії та дерматології Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС – це клініка з відмінною репутацією, де кожному пацієнту надають якісні послуги дерматовенеролога, проводять комплексне обстеження і призначають найефективніше лікування. Унікальність цього центру полягає в наступному:  використовуються інноваційні засоби діагностики і лікування всього спектру шкірних захворювань
із застосуванням новітнього обладнання. Так, протягом 2017 року проведено 579 оперативних втручань та процедур, серед яких:

 • видалення злоякісних новоутворень шкіри;
 • видалення доброякісних новоутворень шкіри;
 • хірургічні втручання з приводу виразок будь-якої етіології;
 • видалення доброякісних новоутворень шкіри за допомогою електроагуляції;
 • процедури, що проведені за допомогою рідкого азоту та багато інших складних операцій.

Отже, такий інноваційний підхід допомагає досягати хороших результатів
у лікуванні найскладніших пацієнтів. Крім того, у своїй роботі лікар Петренко П.А. використовує напрацювання і науковий потенціал провідних і зарубіжних дерматологічних центрів, а також центрів пластичної та реконструктивної хірургії, в основу яких покладено сучасні прогресивні підходи до лікування хворих. Спеціаліст вищої категорії Петренко П.А. не лише знайома з теоретичними напрацюваннями кращих закордонних практик, але й пройшла фахове стажування в закордонних університетських клініках Швеції (2011 рік) та Німеччини (2013 рік).  Команда Центру Дерматохірургії та дерматології Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС – це чудові, досвідчені фахівці, зосереджені на тому, щоб допомогти пацієнтам вирішити проблемні питання зі здоров’ям або запобігти їх виникненню. Професіоналізм, якість медичних послуг, доброзичливість, турбота та людяність – головні критерії їхньої роботи. Піклуйтесь про своє здоров’я та вчасно звертайтесь до правильного спеціаліста!

Внесок таких фахівців в українську та світову дерматологію і венерологію підтверджується їхніми науковими досягненнями та практичними здобутками в цій важливій галузі медицини, якій вони присвятили свій професійний і життєвий шлях.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry

Loading...