УПЦ Московського патріархату подала до суду на виконком: продовжує боротися за приміщення на Чорновола

Автор: Турій Роман

23 Жов, 2020 12:36

УПЦ Московського патріархату подала до суду на виконком: продовжує боротися за приміщення на Чорновола

До Господарського суду Івано-Франківської області із позовом звернулась Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви.

Вона просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м  та 19,1кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6 у місті Івано-Франківську.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про припинення договору оренди нежитлових приміщень, у зв’язку з необхідністю використання приміщень для потреб власника – територіальної громади міста Івано-Франківська, а саме для будівництва дошкільного навчального закладу.

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, не погоджуючись із таким рішенням, звернулась до суду із позовом. Суд відкрив провадження у справі. Наступне судове засідання призначено на 16 листопада 2020 року.

Детальніше з текстом ухвали  Господарського суду Івано-Франківської області у справі №909/788/20 можна ознайомитись у ЄДРСР: http://reyestr.court.gov.ua/, інформує пресслужба суду.

Як писала “Галка” раніше, суд зобов’язав церкву Московського патріархату звільнити приміщення на Чорновола.  Ухвалою господарського суду області – Івано-Франківська єпархія РПЦ зобов’язана звільнити приміщення, якими наразі користується. Додамо, що в 2019 році Івано-Франківський господарський суд відмовив у задоволенні вимог виконавчого комітету.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...