Управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської ОВА очолив ветеран Роман Примич

Автор: Андрій Макітра

29 Лис, 2023 18:09

Поділитись публікацією
Управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської ОВА очолив ветеран Роман Примич

Учасник бойових дій Роман Примич очолив управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

Світлана Онищук вручила новопризначеному керівникові посвідчення.

“Сьогодні нашу державу від ворога захищають багато наших земляків. Після повернення з фронту вони потребують підтримки та всебічної допомоги – консультативної чи соціально-психологічної.

Переконана в ефективній роботі новоствореного управління, адже його очолює захисник, який добре володіє ситуацією та сприятиме налагодженню ще дієвішої комунікації з ветеранами, їхніми родинами та вирішенню проблем, з якими вони звертатимуться”, – зазначила Онищук.

Довідково: Роман Примич родом з Драгомирчан. Від початку повномасштабної війни був призваний у лави ЗСУ. У серпні 2022 року під час виконання бойового завдання отримав поранення.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Як раніше писала Галка, у серпні 2023 року, воїн Роман Примич отримав Орден за мужність ІІІ ступеня, який йому особисто вручив президент України Володимир Зеленський.

Читайте також: У кількох громадах Прикарпаття працюватимуть мобільні медичні бригади (ПЕРЕЛІК)