“Ураган” на виїзді мінімально поступився запорізькому “АРПІ”

28 Січ, 2019 09:41

У суботу, 26 січня, в рамках 13 туру Екстра-ліги франківський “Ураган” на виїзді зіграв із запорізьким “АРПІ”.

Розпочали цей матч “дракони” дуже непогано: вже на другій хвилині протистояння Роман Кордоба прострілив на дальню стійку, де зовсім вільний Юрій Когут переправив м’яча у ворота, інформує прес-служба НФК “Ураган”.

Втім, господарі поля досить швидко змогли рахунок зрівняти. На шостій хвилині матчу підопічні Максима Павлюка заробили пенальті, який реалізував Андрій Огнистий – 1:1. Гра стала більш жвавою, а головне, збільшилася кількість небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Наступними свій момент реалізували франківці, які організували контрвипад. Артем Фаренюк із центральної зони віддав на лівий фланг, звідки Андрій Федюк знайшов передачею Андрія Цілика. Той, у свою чергу, відправив м’яча у ворота – 1:2.

Через декілька хвилин “АРПІ” знову відновив рівновагу на табло. Андрій Огнистий перекинув м’яч над Володимиром Кардашем після передачі з власної половини поля – 2:2. А ще через мить “ураганівці” пропустили після удару Яссіна Ессаргіні – 3:2.

Саме з таким рахунком завершилася перша половина гри. У другому таймі “Ураган” увімкнув свій турборежим, створюючи момент за моментом. З дальніх дистанцій “стріляли” Юрій Когут і Микола Микитюк, але забити не вдавалося.

А запорізька команда “впіймала” франківців на контратаці: Станіслав Моспан утік з центра поля на побачення з Володимиром Кардашем, прокинув м’яч повз голкіпера, а потім точно пробив у незахищений кут воріт – 4:2.

Через деякий час “Ураган” вирішив ризикувати, граючи з п’ятим польовим гравцем. В якійсь мірі ризик себе виправдав, адже майже одразу Юрій Когут відзначився своїм другим результативним ударом – 4:3. Більше того, як і у попередньому матчу Юрій міг стати справжнім героєм для Урагану, адже за сім секунд до завершення матчу АРПІ заробив шостий фол, а у ворота цієї команди було призначено десятиметровий удар.

Саме Юрій Когут підійшов до “точки”, але пробив повз ворота. У підсумку – 4:3 на користь господарів паркету. До слова, це вже третя поразка франківців у сезоні.