Ураган нарешті святкував першу перемогу в новому сезоні

09 Nov, 2014 07:51

У грі проти “Привату” футзалісти “Урагану” здобули впевнені перемогу з рахунком 8:2.

Перший гол іванофранківці забили вже на 24 секунді гри. Це Рудавець відгукнувся на передачу Сімки і чітко пробив з чотирьох метрів. Однак “Приват” практично одразу ж відповів своїм голом- 1:1.

Через деякий час “приватівці” привезли у свої ворота 6-метровий, який холоднокровно реалізував Боргун. І вже після цього підопічні Івана Скіцка розігралися.

У середині першого тайму рахунок після точного удару Кіндратіва став 3:1 на користь “Урагану”.  Незабаром нагадав про себе і Зварич, який протягом чотирьох хвилин записав до свого активу дубль. Так рахунок став 5:1 вже в першому таймі. Хоча він міг бути і більше, якби “ураганівці” використали всі свої можливості на 100%. Хоча іноді і “Приват” намагався відповідати, але у ворота Бірова м’яч більше не летів.

Другий тайм, а точніше – його велика частина, був відносно спокійною. Склалося враження, що господарі паркету після перерви вирішили не форсувати події і дати можливість показати себе суперникам. Ті, в свою чергу, іноді намагалися загострювати гру, але не завжди це у них виходило. До того ж, навіть якщо у підопічних Олександра Юзика щось і виходило, то “дракони” щільно грали в обороні. За такої гри Івану Скіцку можна було випустити в ворота Джуса, щоб той відчув на собі рівень Екстра-ліги. Він-то пізніше і вийшов, але до того моменту навряд чи хтось це помітив.

Зате не можна було не помітити дубль Сімки, який зробив перевагу “Урагану” ще більш переконливою. “Приват” відповів голом Горла, який прийняв дальній пас від Дурбана і другим дотиком змусив Джуса капітулювати. Однак “Ураган” не захотів віддавати останнє слово в цьому матчі своєму суперникові. Незадовго до фінальної сирени Корсун поставив крапку в матчі, опинившись у потрібний час і в потрібному місці.

8:2 – друга поспіль розгромна перемога “Урагану”. І перша – домашня. Для молодих “драконів” це дуже важливо, оскільки івано-франківські вболівальники вже почали розчаровуватися в своїй команді. Може, тепер вони почнуть в неї вірити?