“Ураган” обмінявся перемогами з “ХІТом” у стартових матчах півфінальної серії (ВІДЕО)

20 Apr, 2021 19:44

Днями франківський “Ураган” на домашньому паркеті зіграв два стартові поєдинки півфанільної серії проти столичного “ХІТа”.

Розпочали перший півфінал суперники доволі обережно, обмінявшись гострими нагодами – постріл Микитюка зі штрафного виявися невлучним, а Журба з дальньої відстані перевірив пильність Колтка. Після відносного “затишшя”, першими вдалося відзначитись господарям. Це Фаренюк опинився на добиванні після потужної гармати від Микитюка – 1:0. В центрі уваги перебував капітан “драконів” і в наступних епізодах, коли двічі в ближньому бою не зміг переграти Сухова.

Далі непогані нагоди для взяття воріт втратили Лебідь у франківців та Жук у гостей, яких підвела влучність. На 13-ій хвилині “Ураган” подвоїв перевагу у рахунку. Триходівка Колток-Лебідь-Абакшин завершилась влучним ударом останнього – 2:0. Після другого забитого м’яча господарі продовжили наполегливо атакувати, та свої найкращі якості продемонстрував Сухов, парирувавши удари Микитюка та Кордоби, тож на перерву команди пішли за подвійної переваги господарів. Про це інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Початок другого тайму залишився за гостями, і вже Колтку довелося рятувати після ударів Журби та Чернявського, а постріли Педяша та Поночовного пройшли повз дальню стійку. Витримавши натиск гостей, “дракони” перехопили ініціативу і почали створювати небезпечні моменти у відповідь. І знову Сухов довів, що не дарма отримав виклик до лав національної збірної – спочатку Лебідь не реалізував вихід віч-на-віч з Олександром, а згодом голкіпер відбив потужний постріл від Шведа. Кияни надихнулись подвигами стража воріт і відвоювали ініціативу на майданчику, перейшовши на гру з п’ятим польовим. Втім, розіграш зайвого не приніс бажаного результату гостям – 2:0, “Ураган” повів у серії до трьох перемог.

У другій грі півфінальної серії “дракони” поступилися.

Зі старту у складі “Урагану”, у порівнянні з суботнім поєдинком, відбулась одна зміна – місце у воротах замість Романа Колтка зайняв Володимир Кардаш. Натомість у киян на майданчик вийшли Педяш, Журба, Школьний та Сірий. І саме Сірий створив першу реальну нагоду для взяття воріт – Євген після передачі від Педяша пробив повз ворота. “Дракони” відповіли дальнім ударом від Лебедя, з яким впорався Сухов. Далі вже Кардаш раз за разом рятував після пострілів Поночовного, Боргуна, Журби і Педяша. Перехопити ініціативу франківцям вдалось під завісу першого тайму, коли Микитюк своєю фірмовою гарматою поцілив у поперечку воріт киян. Тож сирена на перерву зафіксувала “нулі” на табло спорткомплексу КФВ – 0:0.

Після відпочинку “ХІТ” продовжував штурмувати ворота Колтка, який замінив Кардаша перед перервою, та як у ближньому бою, так і при дальніх ударах Роман відіграв надійно. Все ж на 27-ій хвилині кияни повели у рахунку. Жук замкнув дальну передачу від Журби – 0:1.

Майже одразу супершанс відзначитись втратив Абакшин, який двічі програв свою ближню дуель Сухову. Пропущений м’яч змусив активніше заграти господарів поля і нагоди почали виникати біля воріт “ХІТа” – Микитюк з вигідної позиції пробив повз, а Лебідь вкотре перевірив пильність голкіпера зі штрафного. Що цікаво, Сухова можна назвати співавтором другого забитого м’яча. Саме голкіпер, перехопивши круглого у власній штрафній, швидко відправився атакувати у статусі п’ятого польового, та Лебідь був проти такого рішення – як наслідок, універсал “Урагану” порушив правила і цей фол став шостим для команди у другому таймі. Вирок з десятиметрової позначки впевнено виконав Сірий – 0:2. Одразу Шеремета одягнув воротарську футболку, та розіграш зайвого дивідендів господарям не приніс – “ХІТ” перемагає і зрівнює рахунок у півфінальній серії до трьох перемог.

Тепер серія вирушає до Києва, де “ХІТ” та “Ураган” вже точно зіграють два поєдинки. Матчі пройдуть 24 та 25 квітня.