“Ураган” завдяки голу свого голкіпера здолав “Суми” (ВІДЕО)

10 Jan, 2021 16:30

“Дракони” у 2021-му стартують з перемоги.

З перших хвилин виїзного матчу проти АФФК “Суми” “дракони” взяли ініціативу до своїх ніг і тричі в центрі подій опинявся Кордоба. Втім, двічі після ударів досвідченого універсала врятував голкіпер господарів Сітнер, а ще одного разу постріл пройшов повз рамку. “Суми” огризнулись випадом Цілика, та Колток в тому епізоді відіграв надійно. “Ураган” продовжував тиснути на ворота суперників і знову на першу роль вийшла майстерність Сітнера, який демонстрував найкращі якості у рамці після ударів Кордоби та Фаренюка.

Все ж на екваторі тайму франківці досягли свого, коли Радевич віддав на Кордобу і один з найактивніших у першій половині катнув м’яча повз голкіпера – 0:1. Могли гості і подвоювати перевагу, та як Радевич, так і Фаренюк не зуміли переграти Сітнера в ближньому бою. Стримавши натиск гостей, “Суми” заграли у свій звичний футзал і створювали все більше напруги біля володінь Колтка. На 17-ій хвилині господарі зуміли відновити статус-кво – це Катеринін покарав франківців за втрату м’яча в центрі майданчика. Далі гра пішла на зустрічних курсах – Кефа влучив у стійку, а Фаренюк з вигідної позиції пробив у воротаря. Та більше голів в першому таймі вболівальники біля екранів своїх гаджетів не побачили – нічия 1:1, пише sport.if.ua.

Другий тайм розпочався з дального удару від Кордоби, який знову прийшовся у голкіпера. Відповідь сумчан видалась блискавичною – Сметаненко опинившись спиною до воріт віддав на вільного Зеленського, і лише чудова реакція Колтка врятувала “Ураган” від неприємностей.

Наступні хвилини видались доволі складними для підопічних Максима Павленка, адже помилки в позиційних атаках ледь не призвели до пропущених голів, та якщо Зеленський та Ессаргіні, вискочивши на побачення з голкіпером, пробили по “горобцях”, то після удару Катериніна в гру вступив Колток. Демонстрував дива у рамці і Сітнер, коли на ударній позиції опинялись Кордоба та Фаренюк. За іронією долі голкіпер сумчан надійно діяв після пострілів універсалів “драконів”, а от довга подача від колеги по амплуа Колтка застала його зненацька і “круглий” по-зрадницьки залетів у нижній кут воріт. Щоправда, в цьому епізоді вагома заслуга і Фаренюка, який закривав огляд голкіперу – 1:2. Одразу непогану нагоду відзначитись втратив кращий голеадор favbet Екстра-ліги Абакшин, та його удар прийняла на себе стійка. В підсумку, 1:2 – “Ураган” перемагає та в хорошому настрої готується до старту в новому розіграші Кубка України.

АФФК “Суми” – НФК “Ураган” –  1:2 (1:1)