“Ураган” зазнав другої поразки у півфіналі Екстра-ліги

26 Кві, 2015 17:12

У неділю, 26 квітня, “Ураган” вдруге зазнав поразки від “Спортлідера+” в рамках півфіналу Екстра-ліги – 6:2.

Перші два голи “ураганівці” пропустили вже на першій хвилині матчу. Зусиллями Сімки та Горбатого рахунок вдалось зрівняти. Але перебіг матчу затьмарила важка травма Юліана Горбатого, яку той отримав у зіткненні з голкіпером хмельничан – з майданчика гравця забрала “швидка”.

Після цього забивали лише хмельничани. Наприкінці першого тайму Калуков реалізував покарання, яке “дракони” заробили за шостий фол, а у другій половині Дмитро забив ще тричі і довів рахунок до 6:2, пише sport.if.ua.

2 травня іванофранківці спробують реваншуватися вже на домашньому паркеті.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/2 фіналу (2-й матч)

“Спортлідер+” (Хмельницький) – “Ураган” (Івано-Франківськ) 6:2

Голи: Доманський, 1, 1, Калуков, 20 (10-метровий), 28, 34, 37 – Сімка, 9, Горбатий, 16

“Спортлідер+”: Лисенко, Тимощук – Фетько, Калуков, С. Рибак, Доманський – Михайленко, Педяш, Чуднов, Власович

“Ураган”: Біров (Колток, 28) – Кіндратів, Сімка, Зварич, Горбатий – Корсун, Пелех, Миколюк, Лясковський – Рудавець, Боргун, Цілик

Попередження: Михайленко – Пелех

Видалення: Лисенко (19)

26 квітня. 14:30. Хмельницький, Спорткомплекс УМВС.

Арбітри: Іванов (Дніпропетровськ), Білащенко (Чернігів), Кіндій (Львів). Спостерігач арбітражу: Кузьменко (Київ).