“Ураган” здобув нічию з “ХІТом” і пробився до фіналу чотирьох Кубку України (ВІДЕО)

04 Бер, 2019 08:20

“Ураган” зробив камбек у другому матчі ¼ Кубка України проти столичного “ХІТа” і вийшов у фінал чотирьох.

2 березня до гри у Києві була прикута величезна увага усіх любителів українського футзалу. У рамках чвертьфіналу Кубку України відбувся матч-відповідь між “Ураганом” і “ХІТом”.

Франківці приїхали на гру, маючи перевагу в один м’яч (матч вдома завершився з рахунком 3:2 на користь “драконів” (ВІДЕО)), інформують на офіційному сайті НФК “Ураган”.

Якщо домашній матч для підопічних Максима Павленка розпочався з двох швидких голів у ворота суперника, то у Києві вийшло з точністю до навпаки. На 5-ій хвилині матчу Микитюк втратив м’яч на лівому фланзі, пішла передача на Школьного, а той, в свою чергу, віддав п’ятою на Чепорнюка, який пробив у самісіньку дев’ятку воріт Кардаша – 1:0.

Вже через хвилину “ХІТ” подвоїв свою перевагу. Цього разу Журба відібрав м’яч у Федюка, а потім точно пробив в дальній кут – 2:0. Максим Павленко в цій ситуації вирішив одразу взяти тайм-аут.

Ця хвилина допомогла франківцям “прийти до тями”, що призвело до збільшення моментів біля воріт суперників. Двічі зі стандартів небезпечно пробивали Микитюк і Кордоба, але м’яч постійно влучав у гравців “ХІТа”. Втім на 12-ій хвилині матчу франківці таки забили. Федюк відібрав м’яч на чужій половині поля у Тмєнова, двічі обігрався в пас з Фаренюком, що дозволило Артему скоротити розрив у рахунку – 2:1.

Другий тайм “дракони” розпочали вдало: не встигла закінчитися перша хвилина другої половини гри, як Федюк знову увімкнув максимальний пресинг, відібрав м’яч у Борсука, і відразу віддав на Кордобу,який розстріляв ворота Сухова – 2:2.

Рахунок 2:2 вже влаштовував підопічних Максима Павленка, але “ХІТ” великими силами пішов уперед. Тим не менш, “Ураган” залишив свої ворота “сухими” в другому таймі, і матч завершився нічиєю 2:2.

За підсумком двох матчів франківці виявилися сильнішими за столичних суперників і пробилися до фіналу чотирьох Кубку України.