“Ураган” здолав непереможного суперника у першому матчі 1\4 фіналу Кубку України (ВІДЕО)

17 Feb, 2019 09:52

16 лютого в першому матчі 1\4 фіналу Кубку України з футзалу в Івано-Франківську зійшлися “Ураган” та столичний “Хіт”.

В обласний центр приїхав колектив, який не програвав цього сезону в Екстра-лізі, і грав проти команди, яка не поступається на своєму майданчику. Краща атака (65 голів забили в Екстра-лізі Дракони) проти  кращої оборони (всього 22 голи пропустили “кабельники”).

Іванофранківцям вдалося забити два м’ячі ще до середини першого тайму – забивали Артем Фаренюк і Юрій Когут. На 15-ій хвилині гості скоротили відставання.  Однак майже одразу Руслан Шеремета після сольного проходу зафіксував 3-1 на табло. Назбиравши шість порушень, господарі заробили дабл-пенальті у свої ворота за 50 секунд до першого тайму. Столичні футзалісти скористалися нагодою відзначитися – 3:2.

У другому таймі, незважаючи на велику кількість гольових моментів, рахунок не змінився.

Тепер команди розіграють вихід у півфнал Кубку у матчі в Києві.