“Ураганівці” успішно стартували в юнацькій Екстра-лізі (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

21 Лис, 2017 15:44

Минулого вікенду, 18-19 листопада, 16-річні вихованці Академії НФК “Ураган” розпочали новий сезон у юнацькій футзальній Екстра-лізі.

У рамках 2-го туру чемпіонату “дракони” зіграли на виїзді із МФК “Футзал-Дніпро” і в підсумку “забезпечили” собі старт п’ятьма заліковими балами.

У дебюті першого матчу “ураганівці” забили швидкий гол і повели в рахунку – відзначився Дмитро Титов. Надалі підопічні Володимира Салія не змогли використати свої моменти, натомість пропустили контратаку, і дніпряни зуміли зрівняти рахунок на тринадцятій хвилині. У другому таймі жодна з команд більше не забивала – 1:1. Відтак, згідно з регламентом, переможець визначався у серії післяматчевих пенальті, де більше пощастило юним “драконам” – 2:3.

Недільна гра пройшла під диктовку іванофранківців, які ще до перерви вели у рахунку – 3:1. А після перерви “ураганівці” продовжили забивати. У підсумку – другий матч завершився розгромною перемогою гостей – 9:1. Хет-триком відзначився капітан “Урагану” Віктор Русин, решту шість забитих м’ячів розділили між собою Дичук, Попівняк, Ткачук, Британ, Титов і Мехін.

Тренер команди Володимир Салій каже, що оцінює старт сезону позитивно.
“Дивлячись, що ми перейшли відразу з великого футболу в зал, то для старту – непогано. Тим більше, що суперник – динамічний, цікавий”, – прокоментував Володимир Богданович.
Найближчими вихідними юні “ураганівці” проведуть два домашні поєдинки 3-го туру. До Івано-Франківська завітає команда “Темп-ЗАЕС-Продексім” (Енергодар). Обидва матчі відбудуться у залі Муніципального ФОКу. Субота, 25 листопада, – 12:00, неділя, 26 листопада, -10:00.