“Ураган” зіграв товариський матч з військовими (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

09 Лют, 2023 12:16

Поділитись публікацією
“Ураган” зіграв товариський матч з військовими (ФОТО)

Сьомого лютого на тренування до футзалістів Народного футбольного клубу “Ураган” завітав ФК “Авіатор”, складений з військових 114-ої бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

Читайте також: НФК "Ураган" виставив на аукціон дві футболки з Матчів Зірок. Виручені кошти передадуть ЗСУ

“Ці хлопці нині хоробро обороняють повітряний простір нашої держави, тож мають катма вільного часу і зустріч з майстрами футзалу – це ще одна можливість перевести дух та відпочити від буденних військових справ”, – йдеться на сайті НФК “Ураган”, пише “Галка”.

Під час візиту військові познайомились з атмосферою професійного футзалу, на власні очі побачили все закулісся роботи професійних спортсменів, поспілкувались з гравцями “Урагану” і зіграли товариський поєдинок. За класикою жанру, обидві команди показали свої найкращі якості, назабивали цілу “торбу” голів, а підсумком матчу став хороший настрій та дружня атмосфера. Опісля усі учасники заходу зробили спільне фото на пам’ять та обмінялись теплими побажаннями і словами підтримки.

Як розповів начальник фізичної культури та спорту 114-ої бригади тактичної авіації, майор Василь Ткачук, подібні заходи допомогають хлопцям морально перевести дух у ці нелегкі часи.

“У нас робота така, що ми 24/7 на службі, і такі заходи додають трішки емоційного відновлення хлопцям. І, звісно, пограти з легендами українського футзалу – це велике задоволення, ми отримали дуже велику дозу позитиву. Футбол – це азарт, завдяки якому морально розвантажуєшся, тому дякуємо “Урагану” за такий теплий прийом”, – підсумував Василь Ткачук.

Свою користь подібні ігри приносять і для професійних гравців. Як зізнається капітан “Урагану” Микола Микитюк, такі матчі додають стимулу та натхнення у професійній діяльності.

“Дуже приємно проводити матчі з нашими захисниками. Вони надихають нас і додають більше сил, адже ми не забуваємо про їхню дуже важку роботу, яку вони виконують. Спорт – це дуже ефективний і одночасно корисний спосіб перемкнути увагу і відпочити морально. Відзначу фізичну підготовку хлопців – вона на високому рівні, як і розуміння гри в цілому”, – поділився враженнями капітан “драконів”.

Підтримуємо наших захисників, дякуємо їм за ту нелегку працю, яку вони виконують для нашого з вами нормального життя і віримо, що наша спільна Велика Перемога вже не за горами!