“Ураганівець” Абакшин за національну збірну двічі забив Польщі

04 Бер, 2023 15:29

Збірна України з футзалу в гостях провела спаринг проти збірної Польщі.

Підопічні Олександра Косенка першими відкрили рахунок на 15-ій хвилині – відзначився Даниїл Абакшин. Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Перша 20-хвилинка завершилася за мінімальної переваги «синьо-жовтих», а вже у другому таймі українським футзалістам вдалося ще тричі засмутити польських вболівальників. Ще одним голом відзначився Абакшин, а також дубль на свій рахунок записав Євген Сірий.

Щоправда, поляки теж не пішли з майданчику без голу та забили за 30 секунд до фінальної сирени. У підсумку – перемога збірної України з рахунком 4:1.

Польща – Україна – 1:4 (0:1)
Голи: Маджяг (40) – Абакшин (15, 39), Сірий (29, 36)

Нагадаємо, 8 березня збірна України зіграє заключний матч у рамках Основного раунду Європейської кваліфікації чемпіонату світу – 2024 проти збірної Нідерландів.

Через становище в турнірній таблиці, збірна України вже офіційно посіла перше місце у групі 11, і матч проти нідерландської команди фактично перетворився на формальність.