“Ураганівці” допомогли юнацькій збірній вийти на Чемпіонат Європи-2022

Автор: Зелінська Тетяна

09 Лип, 2022 10:16

8 липня юнацька збірна України U-19 провела свій другий поєдинок у рамках відбору на Євро-2022.

Суперником української збірної стала збірна Бельгії. Ще до перерви українці забезпечили собі комфортні 6:0, а в другому таймі довели матч до розгромної перемоги – 11:0. Найбільше до тріумфу “синьо-жовтих” долучився “ураганівець” Андрій Британ, що відзначився хет-триком. По одному автографу у воротах бельгійців залишили Олександр Дичук та Андрій Ткачук, тоді як Микола Гуйван відіграв перший тайм і залишив свої володіння “сухими”.

Завдяки цій перемозі збірна України гарантувала собі вихід на Євро-2022, тож заключний поєдинок проти збірної Молдови не матиме жодного турнірного значення. Ця гра пройде 10-го липня, інформує “Галка” з посиланням на сторінку НФК “Ураган”.

Бельгія (U-19) – Україна (U-19) – 0:11 (0:6)

Голи: Калашник (6), Квасній (9), Британ (14, 18, 32), Дичук (18), Ткачук (19), Скибчик (24), Малиновський (29), Сметаненко (39, 40)

Попередження: Де Керф (14), Ель Харі (28) – Сметаненко (16)

Україна: Гуйван (Дяченко, 21) – Квасній, Дичук (к), Британ, Калашник – Сметаненко, Скибчик, Семенченко, Малиновський – Ткачук, Лутай.