Urban Space 100 вже перерахував 920 тисяч гривень для захисників з Прикарпаття

Автор: Назарій Боднарчук

19 Oct, 2022 13:26

Поділитись публікацією
Urban Space 100 вже перерахував 920 тисяч гривень для захисників з Прикарпаття

920 тисяч гривень з прибутку громадського ресторану Urban Space 100 спрямовано на закупівлю медичних товарів для військових. Кошти перераховані івано-франківському Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN), який підтримує прикарпатські батальйони на передовій. 

У мирний час ґрантова програма Urban Space 100 щоквартально розподіляє 80% чистого прибутку громадського ресторану на підтримку міських проектів. Однак уже два ґрантові сезони поспіль засновники закладу спрямовують кошти на допомогу військовим.

У першому кварталі було вирішено перерахувати весь ґрантовий фонд – 600 тисяч гривень, а в другому його частину  – 320 тисяч гривень. За ці гроші було придбано товари медичного забезпечення, зокрема, кровоспинні та індивідуальні військові тактичні аптечки. Їх волонтери #SaveUkraineNow(SUN) передали в зону бойових дій.

“Заклад працював з першого дня повномасштабної війни і став прихистком місцем тимчасового перепочинку, для людей що прибували першими потягами до Івано-Франківська,розповідає проєктна менеджерка Марта Гладка.Зараз, ми продовжуємо бути не просто рестораном, а й місцем зустрічей для волонтерів та військових,  мешканців та гостей нашого міста. Ми дякуємо кожному гостю за підтримку у цей непростий час”. 

В Urban Space 100 нагадують, що влітку громадський ресторан знову почав працювати також як подієвий майданчик, тож це чудова безплатна платформа для благодійних ініціатив, презентацій та освітніх заходів, спрямованих на допомогу ЗСУ. Забронювати локацію під подію можна написавши в приватні повідомлення на сторінку закладу в Facebook.

Довідково: Ґрантова програма Urban Space 100 заснована у 2014 році. Вона підтримує некомерційні проекти спрямовані на розвиток Івано-Франківська. Ґрантовий фонд формується з 80% чистого прибутку громадського ресторану.  Переможців обирають засновники  Urban Space 100 на Загальних зборах, які проводяться щоквартально. 

За майже 8  років роботи завдяки Ґрантовій програмі Urban Space 100 підтримано 138 міських проектів на суму більше  4 млн грн. 

Громадський ресторан Urban Space 100 є прикладом соціального підприємництва та реалізується платформою “Тепле Місто”

Читайте також: Франківців запрошують на чергову менторську зустріч про розвиток регіонального ІТ-потенціалу

Теги: