Уряд зареєстрував індустріальний парк “Галіція” – і він не в Івано-Франківську

Автор: Вадим Войтик

31 Бер, 2024 21:28

Поділитись публікацією
Уряд зареєстрував індустріальний парк “Галіція” – і він не в Івано-Франківську

До реєстру індустріальних парків внесено парк “Галіція”, що на території м. Калуш Івано-Франківської області.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 29 березня 2024 року.

“Індустріальний парк “Галіція” буде розташований на площі 19,8 га та забезпечить створення до 1000 робочих місць. Основні виробництва цього парку також будуть спеціалізуватись у сфері переробної промисловості, але основний напрямок роботи передбачатиме виготовлення різноманітних будівельних матеріалів”, повідомляють в Кабміні. 

На території парку буде започатковано виробництво будівельних матеріалів із глини, виробництво цементу, вапна та гіпсових сумішей, а також виготовлення виробів із бетону, гіпсу та цементу. Також інвестори планують розпочати виробництво машин і устаткування, запровадити переробку промислових та побутових відходів, займатись науково-технічною діяльністю, а також створити підприємства, які працюватимуть з альтернативною енергетикою та над зберіганням енергії.

Нагадаємо, у жовтні 2023 уряд зареєстрував індустріальний парк на Коломийщині.

Як писала “Галка”, в Івано-Франківську роками намагаються виділити ділянку під індустріальний парк. Перспективну територію Хриплинського промвузла у листопаді 2022 року депутати міської ради передали 42 г землі в довгострокову оренду під розміщення сонячних панелей

Оскільки в межах міста потрібних вільних та придатних площ не залишилося, мерія опрацьовує питання облаштування технопарку в Тисменичанах, це 20 км від центру громади. 

Теги: