Уряд зареєстрував індустріальний парк у Підгайчиках на Коломийщині

Автор: Вадим Войтик

08 Жов, 2023 18:24

Поділитись публікацією
Уряд зареєстрував індустріальний парк у Підгайчиках на Коломийщині

Кабмін цього тижня включив до реєстру індустріальних парків ще два нових майданчики. Один з них – у селі Підгайчики Коломийського району.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи підсумки тижня у Facebook.

“Цього тижня включили до Реєстру індустріальних парків два нових майданчики. Очікується, що завдяки їх роботі буде створено близько 2 тисяч нових робочих місць”, – зазначив Шмигаль. 

Премʼєр також додав, що на наступний рік планується виділити 1 млрд грн на розвиток індустріальних парків. 

У мінекономіки повідомили, що два нові індустріальні парки розташовані на Дніпропетровщині – “ЕкоСтіл” та Івано-Франківщині “ІСКРА”.

“Серед напрямків роботи індустріального парку “ІСКРА”, створення якого ініційоване Підгайчиківською сільрадою (Коломийський район Івано-Франківської  області), виробництво харчових продуктів, текстильне виробництво, оброблення деревини тощо”, – повідомили в міністерстві. 

Крім того, на території парку “ІСКРА” зможуть працювати підприємства, які виготовляють вироби з деревини та корку, меблі, металеві вироби, машини та устаткування. 

Загалом до реєстру індустріальних парків вже включено 67 парків. Значну чистину з них можуть ліквідувати через бездіяльність. Тривалі розмови про індустріальний парк в Івано-Франківську закінчилися нічим.

Читайте також: Тарифи на тепло для населення не підвищуватимуть до квітня 2024 року - Шмигаль