Урочисто на скутерах та велосипедах інспектори з благоустрою вирушили патрулювати місто (ФОТО)

Автор: Борис Марія

01 Кві, 2016 14:02

Поділитись публікацією
Урочисто на скутерах та велосипедах інспектори з благоустрою вирушили патрулювати місто (ФОТО)

Сьогодні, 1 квітня, у Івано-Франківську на Вічевому майдані презентували Муніципальну інспекцію з благоустрою.

Відтепер забезпечувати виконання правил благоустрою у місті будуть 14 інспекторів, які пройшли відбір та навчання. 5 дівчат та 9 хлопців мають зелену форму, їздитимуть на велосипедах, скутерах, автомобілі та зніматимуть порушення на відеокамеру.

Мер міста вручив інспекторам посвідчення та висловив сподівання, що франківські інспектори будуть такі ж сумлінні як у європейських країнах.

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак зауважив, що до цього часу не було ефективного інструменту, який би забезпечував дотримання законодавства у сфері благоустрою.

“Ми вирішили набрати абсолютно нових людей, які тільки закінчили університети і хочуть змінювати щось у місті. Сьогодні ці люди виїхали на вулиці наводити порядок. Чи буде цей порядок залежить також  від підприємців, влади та мешканців міста. Тільки разом зможемо навести у місті порядок”, -прокоментував він.

Інспектор Василь Загурський каже, що настрій та очікування гарні.

“Ми надіємося змінити ментальність людей та покращити місто”,- сказав він.

Інспектор Ольга Рудик нагадала, що з колегами будуть слідкувати за правильним розміщенням реклами, прибиранням тощо.

Відомо, що кожен інспектор закріплений за певною територією. Робочий день у них триває із 8.00 до 17.15, однак при потребі виходитимуть на роботу і в інший час. Вони складатимуть на порушників протокол. Фізичних осіб штрафуватимуть до 1340 гривень та до 1750 гривень – юридичних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Текст присяги нових екоінспекторів: «Клянусь служити чистій стометрівці та площі Ринок без тараньки і окулярів»