Уродженець Івано-Франківщини очолив ЦВК

Автор: Костинюк Олександр

05 Жов, 2019 16:31

Уродженець Івано-Франківщини очолив ЦВК

Центральна виборча комісія обрала своїм головою уродженця Снятина Олега Діденка, який був членом комісії у попередньому складі Центрвиборчкому.

Читайте також: Волонтери розповідають про зраду. Марцінків готує із цього приводу запит у СБУ

За його кандидатуру проголосували 16 членів комісії на своєму першому засіданні у п’ятницю. Присутніми були 16 членів з 17, інформує УП.

Діденко запропонував на посаду заступника голови Сергія Дубовика (квота “Опозиційної платформи – За життя”). Члени ЦВК підтримали цю кандидатуру (15 голосів за і 1 проти). Ще одним заступником Діденка обрано Віталія Плукара (квота “Слуги народу”).

Секретарем ЦВК була обрана Олена Гатаулліна (квота “Слуги народу”).

Діденко потрапив до ЦВК за квотою “Слуги народу”. Перед цим, він був членом ЦВК за квотою партії “УДАР”.

Довідково. Олег Миколайович Діденко народився в 1980 році у місті Снятин на Прикарпатті.

Згідно з повідомленням громадської мережі “Опора” Діденко закінчив юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Інститут публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при Президентові України, є аспірантом докторантури та аспірантури Національної академії внутрішніх справ.

В “Опорі” вказують, що у період з 2003 по 2014 рік він працював помічником-консультантом народних депутатів Давида Жванії (в тому числі на платній основі), Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва, Валерія Іщенка (на платній основі).

У 2014 році Діденко став членом Центральної виборчої комісії після того, як член ЦВК Олександр Копиленко написав заяву про звільнення.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...