Уродженка Гуцульщини змагається за титул “Міс Росія” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Apr, 2015 10:54

Поділитись публікацією
Уродженка Гуцульщини змагається за титул “Міс Росія” (ФОТО)

Цими днями у Москві проходить конкурс “Міс Росія 2015”. В ньому бере участь Марія Зуб’юк з Горно-Алтайська.

Дівчині – 23 роки. Її батько – Іван Миколайович Зуб’юк народився та виріс у верховинському селі Ільці. Дівчина має дуже красиву вроду. Не дивлячись на конфлікт між нашими державами, Марія у своїй анкеті написала, що любить українську кухню, особливо кухню Гуцульщини, передає http://verchovyna.at.ua/

   Днями, нам вдалося поспілкуватися з Марією особисто. Як розповіла нам дівчина, вона із своїм татом щороку їздить на Верховинщину до його батьків.

   “Однак, у зв’язку з останніми подіями в Україні, на жаль, ми не були у Ільцях вже 2 роки, – каже Марія. Я дуже люблю Карпати, природа дуже схожа з нашою на Алтаї, де ми живемо. Коли приїжджаю до вас, завжди ходжу за грибами, допомагаю діду на сінокосі. Люблю тамтешнє сільське життя, а особливо – кухню, ну дуже смачно готують на Гуцульщині. Мрію відкрити у нас на Алтаї ресторан, а саме – колибу.

   Коли ми приїжджаємо у Карпати, то до всіх родичів ходимо в гості, де завжди нас тепло зустрічають. Дуже привітні люди у вас.

   Перший раз я приїхала на Гуцульщину в 9 років. Була там аж 4 місяці. За цей час вивчила гуцульську мову повністю, причому настільки, що російську забула.

   …За два останні роки я дуже скучила за Карпатами, сподіваюся в цьому році таки зможемо приїхати. Частина мене завжди сумує і рветься в Карпати…”

Для тих хто бажає підтримати дівчину, з частинкою гуцульської душі та серцем, в якому живе Гуцульщина – пропонуємо перейти за посиланням – http://missrussia.ru/vote.php?id=46&acahe=3