Уряд Чехії виступає за скорочення санкцій проти Росії

Автор: Людмила Баран

04 Sep, 2014 11:30

Поділитись публікацією
Уряд Чехії виступає за скорочення санкцій проти Росії

Чехія підтримає фінансові санкції ЄС щодо  РФ, але наполягатиме на продовженні поставок продукції свого машинобудування до Росії.

У середу, 3 вересня, на своєму засіданні уряд Чеської Республіки офіційно схвалив думку прем’єр-міністра країни Богуслава Соботки з приводу введення нового пакета санкцій ЄС щодо Росії, передає “Радіо Прага”.

Раніше Соботка  заявляв про те, що Чехія залишить за собою право не погоджуватися з усім, що пропонує Європейська Комісія, буде вносити пропозиції, зміни і навіть накладати вето. Тепер це можна розцінювати не як особисту думку прем’єра, а як позицію уряду країни.

Після засідання кабінету міністрів Богуслав Соботка заявив, що під час переговорів з європейськими колегами він захищатиме чеське машинобудування, яке експортує свою продукцію в Росію. Це може свідчити, що Чехія готова накласти вето на санкції, які стосуються поставок до Росії машинобудівної продукції.

Чехія підтримає фінансові санкції ЄС щодо Російської Федерації, але наполягатиме на скороченні списку санкцій з поставки продукції так званого “​​подвійного призначення”. Машинобудування відноситься якраз до цієї сфери.

Теги: