Уряд нарешті вирішив скасувати низку пільг для колишніх і нинішніх чиновників

Автор: Вадим Войтик

09 Jul, 2014 22:16

Поділитись публікацією
Уряд нарешті вирішив скасувати низку пільг для колишніх і нинішніх чиновників

Уряд позбавив пільг колишніх чиновників і членів їх сімей, повідомив міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак.

Читайте також: Як міністр екології на Прикарпатті незаконні вирубки шукав (ФОТОРЕПОРТАЖ)

“Ми прийняли рішення про позбавлення пільг для колишніх чиновників. Ми скасували низку постанов колишніх урядів і рекомендували парламенту скасувати низку постанов, які відносяться до забезпечення колишніх чиновників і членів їх сімей, які мають право на безкоштовне медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування, а також пільги при проживанні на об’єктах Держуправління справами. Це стосується позбавлення пільг на право транспортного забезпечення, а також щодо їх грошового утримання”, – розповів він на брифінгу в уряді в середу, підкреслив, що “принципова позиція уряду в тому, що українці не повинні містити колишніх і нинішніх чиновників”.

За словами міністра, уряд на засіданні 9 липня також прийняв постанову про позбавлення одноразових і систематичних виплат чиновникам за вислугу років і чесна праця, – повідомляє Дзеркало тижня.

“Фактично ми позбавили цілу армію бюрократів надбавок, за рахунок яких їх пенсії сягали значно більших розмірів, ніж в цілому в українців. Тепер ніяких таких надбавок не буде”, – сказав він.

Семерак повідомив, що дана постанова уряду прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підпише протягом дня, 9 липня, і воно відразу ж вступить в силу.

Теги: