Уряд придумав, як перевірятиме достовірність даних в деклараціях на субсидію

Автор: Вадим Войтик

25 Тра, 2015 09:46

Уряд придумав, як перевірятиме достовірність даних в деклараціях на субсидію

Міністерство соціальної політики України та Міністерство фінансів ухвалили спільний Порядок надання Державною фіскальною службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про доходи фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій.

Цей Порядок регламентує обмiн iнформацiєю мiж структурними пiдроздiлами з питань соцiального захисту населення районних, районних у мiстi Києвi державних адмiнiстрацiй, виконавчих органiв мiських, районних у мiстах рад та Державною фiскальною службою України, правила складання та подання органами соцiального захисту населення запитiв на отримання iнформацiї з Державного реєстру фiзичних осiб — платникiв податкiв про доходи фiзичних осiб, якi звернулись за призначенням житлової субсидiї.

Читайте також: За тиждень аж півтори тисячі франківців подали заяви на субсидії

Згідно документу органи соцiального захисту населення формують запит та подають його до ДФС у разi виникнення потреби, але не частiше одного разу на день. Запит може мiстити iнформацiю щодо однiєї або декiлькох фiзичних осiб.

Податкова, у свою чергу упродовж п’яти днів формує та надсилає відповідь. Інформація передається електронними засобами.

Як неодноразово заявляли чиновники, якщо людина вкаже свої доходи у неповному обсязі чи надасть недостовірні дані – призначення субсидії припиняється, і людина буде змушена відшкодувати її державі у подвійному обсязі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...