Уряд продовжує обіцяти скорочення чиновників і навіть прийняв про це постанову

Автор: Вадим Войтик

04 Sep, 2014 10:17

Поділитись публікацією
Уряд продовжує обіцяти скорочення чиновників і навіть прийняв про це постанову

Кількість центральних органів виконавчої влади буде скорочено на 20 відсотків. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак на брифінгу в Будинку Уряду за результатами засідання Кабінету Міністрів України 3 вересня.

Читайте також: Кабмін звільнив керівника Держлісагентства та заборонив "санітарну" вирубку Карпат

За словами Остапа Семерака, 3 вересня Уряд прийняв Постанову «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», якою значно скоротив кількість центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ). Буде скорочено на 20 відсотків ЦОВВ як шляхом повної ліквідації органу, так і об’єднанням функцій кількох органів в одному новоствореному.

«Це перший крок, який Уряд робить у цьому напрямку. Також прийнято рішення, що ми кожного місяця будемо звітувати на засіданні Кабінету Міністрів з реалізації оптимізації центральних органів виконавчої влади», – сказав Остап Семерак.

«Скоротивши на 20 відсотків кількість центральних органів виконавчої влади, автоматично буде скорочено 51 відсоток контролюючих функцій, які мали ці ЦОВВ», – додав Міністр.

Як повідомив Остап Семерак, до прийняття цього рішення передбачалося 1000 контрольних функцій, після рішення Уряду їх кількість буде скорочено на 34%.

При цьому Міністр зазначив, що деякі ЦОВВ ліквідовуються з усіма функціями, інші – з частковими. «Водночас деякі органи створюються, зокрема Державне агентство України з питань відновлення Донбасу», – додав Остап Семерак.

 

Теги: