Уряд відкрив пункти пропуску в аеропортах і дозволив в’їзд іноземцям

Автор: Застава Максим

12 Чер, 2020 12:48

Уряд відкрив пункти пропуску в аеропортах і дозволив в’їзд іноземцям

Уряд відкрив пункти пропуску та контролю в аеропортах України, а також дозволив в’їзд для іноземців з країн, де немає значного поширення COVID-19.

Читайте також: В Україні спростили процедуру продажу розмитнених авто

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Економічна правда.

“Продовжуємо поступово відновлювати нашу авіацію. Сьогодні уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів.

Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, – зазначив міністр.

За його словами, таке рішення є очікуваним та невід’ємно пов’язаним із відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

“Прерогатива у відкритті кордонів залишатиметься для країн з розвиненим туристичним напрямом і сприятливою епідеміологічною ситуацією. Ми поступово відкриваємо небо, але безпека та захист наших громадян залишаються в пріоритеті”, – додав Криклій.

Також міністр на сторінці у фейсбуці повідомив, що з 15 червня стануть можливими подорожі до Великої Британії – з дотриманням карантину 14 днів, Туреччини – без обмежень на кордоні і з тестуванням по прибуттю, Албанії та США – без обмежень на кордоні, без тестування.

З 27 червня українці зможуть відвідувати Туніс – з тестуванням по прибуттю до країни.

Криклій додав, що після покращення епідемічної ситуації в Україні розглянуть можливість відкриття з 1 липня авіасполучення з Кіпром, Чорногорією, Грузією та Грецією.

Слід зазначити, що йдеться про прямі авіаподорожі, на даний момент не можна поїхати, наприклад, до Албанії автомобілем через території інших країн, які поки не відкрили кордони для українців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry