Уряд визнав вантаж з Росії гуманітарною допомогою

Автор: Людмила Баран

17 Aug, 2014 09:18

Поділитись публікацією
Уряд визнав вантаж з Росії гуманітарною допомогою

Вантаж буде переміщений представниками Червоного Хреста в Україну через пункт пропуску БАПП Донецьк.

Міністр соціальної політики України Людмила Денісова підписала наказ про визнання вантажу Міжнародного Комітету Червоного Хреста гуманітарною допомогою, йдеться на сайті Мінсоцполітики.

“Відповідно до статей 4 і 5 Закону України „Про гуманітарну допомогу” з урахуванням ініціативи Президента України П. Порошенка щодо отримання гуманітарної допомоги в рамках міжнародної гуманітарної місії під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста визнати вантаж гуманітарною допомогою згідно з додатком”, – вказано у документі.

Лист із переліком товарів гуманітарної допомоги надійшов до Мінсоцполітики сьогодні, 16 серпня, за підписом голови регіональної делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Російської Федерації, Білорусі та Молдови пана Паскаля Кутти. Згідно із цим листом гуманітарний вантаж складається з таких товарів: яловичина тушкована; рис; крупа гречана; сіль; цукор-рафінад; молоко згущене; чай; вода бутильована; дитяче харчування; медикаменти, шо не містять наркотичних та сильнодіючих речовин; електростанції; спальні мішки.

Всього 12 найменувань загальною вагою 1856,3 тони.

Отримувачем гуманітарного вантажу є місія Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Вантаж буде переміщений представниками МКЧХ в Україну через пункт пропуску БАПП Донецьк, йдеться в листі.