Уряд вкотре лізе у кишеню до громадян – голова комітету підприємців про касові апарати для платників єдиного податку

Автор: Турій Роман

28 May, 2015 09:09

Поділитись публікацією
Уряд вкотре лізе у кишеню до громадян – голова комітету підприємців про касові апарати для платників єдиного податку

В чергове, уряд намагається залізти в кишеню до громадян. На цей раз, до підприємців.

Читайте також: Логіки немає. Як і мозку у тих, хто таке приймає, а потім доробляє, - голова Комітету підприємців про касові апарати

Так про необхідність придбання касових апаратів для платників єдиного податку говорить голова Комітету підприємців Івано-Франківська Ігор Метлюх.

“Невідомо хто, закупив пару сотень тисяч касових апаратів, та руками уряду хоче “впарити” їх нам. Мова йде про платників єдиного податку, сума коштів, що сплачують ці підприємці до бюджету фіксована, облік реалізованих товарів та послуг ведеться у спец. книгах, тому лишні витрати на касовий апарат(мінімум 5000грн.), зв”язок апарата з ДФС( 150-160грн. у місяць) , гарантійне та сервісне обслуговування і т.д. абсолютно не впливають на суму сплачених податків до бюджету, а лягають на плечі споживачів, бо будуть враховані у ціні товарів та послуг. Крім того, з”являються корупційні ризики. Бо чиновник податкової має право контролювати роботу самого касового апарату (РРО) та ведення спеціальної книги до РРО. Нам кажуть, що весь світ працює з касовими апаратами. Так, та не так. У більшості країн касовий апарат призначений для обліку проданих товарів та послуг САМИМ ПІДПРИЄМЦЕМ, а у нас-для контролюючих органів. Відчуваєте різницю!. Тому, щоб не купувати у час кризи, непотрібний нікому касовий апарат, підприємці мають самі і рятуватись. Тільки спільно виходячи на акції протесту, можна добитись результату”, – пише Метлюх у своїй сторінці в мережі Facebook.

Активіст зазначив, що у більшості великих міст країни акції протесту мають пройти у вівторок 2.06.2015, у Києві 3.06. У Івано-Франківську мітинг розпочнеться о 10.00 2 червня під ОДА.

Теги: