Усі підрозділи армії окупантів залишили Нову Каховку, – Генштаб (ОНОВЛЕНО)

Автор: Назарій Боднарчук

23 Mar, 2023 19:04

Поділитись публікацією
Усі підрозділи армії окупантів залишили Нову Каховку, – Генштаб (ОНОВЛЕНО)

У Генеральному штабі ЗСУ спростували інформацію про відхід окупантів з Нової Каховки.

Нагадаємо, що у вечірньому зведенні Генеральний штаб повідомив, що 22 березня всі підрозділи російської армії, які були розміщені у Новій Каховці, залишили місто, пише Галка.

“Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи. Окупанти “конфісковували” у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони”, – зазначили у Генштабі.

Також там додали, що в низці населених пунктів тимчасово захопленої лівобережної частини Херсонської області загарбники почали пошуки громадян з проукраїнською позицією. Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів та списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України.

Втім, через деякий час у Генштабі спростували власну інформацію.

“Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних. Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку”, – уточнили військові.