Усі школи Франківська перевірять на наявність булінгу, — Марцінків

Автор: Жанна Головенко

05 Бер, 2024 12:37

Поділитись публікацією
Усі школи Франківська перевірять на наявність булінгу, — Марцінків

За результатами комісій Міносвіти України та Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в ліцею №4 Марцінків прогнозує “організаційні наслідки”. Крім того, у всіх школах Івано-Франківської громади проведуть анонімне анкетування, щоб з’ясувати чи толерують там булінг.

Про це пише “Галка” з посиланням на прямий ефір мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа. 

Руслан Марцінків розповів, що поліція склала щонайменше шість протоколів на батьків учнів ліцею №4 Івано-Франківської міської ради, які цькували свого однокласника. Як писала “Галка”, адміністративний протокол склали й на директорку школи

Розсідлування Міністерства освіти України та Департаменту Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради в ліцеї №4 продовжується. Міський голова додав, що по завершенню обох комісій будуть “організаційні наслідки”: 

“Про організаційні наслідки доповімо. Тому що є розслідування поліції, є розслідування одної й другої комісій. Відповідно  — все за підсумками”, — каже Марцінків. 

Через прецедент булінгу шестикласника в ліцеї №4, у всіх школах Івано-Франківської громади ініціювали перевірку на толерування булінгу. Досліджувати комунікаційне середовище в навчальних закладах будуть шляхом анонімного анкетування. 

“На жаль, є оця агресивність. Оці, вибачте, соціальні мережі й інші речі, де показують вседозволеність, хайп… Проблема в тому, що ми десь також толеруємо різні речі насильницького методу. Це призводить до таких ганебних явищ, які за тиждень сталися у нашій Франківській громаді”,  — розмірковує мер Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що суспільний розголос історії про булінг у ліцеї №4 стався після допису поетеси Любові Бурак. За її словами, шестикласника Єремію Крайника регулярно ображають однокласники, однак педагогічний колектив нівелює скарги матері учня.