Усіх вірних запрошують на Всеукраїнську прощу до Крилоса

Автор: Турій Роман

25 Jul, 2014 16:54

Поділитись публікацією
Усіх вірних запрошують на Всеукраїнську прощу до Крилоса

2-3 серпня відбудеться ІІІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю, в с. Крилос (Давній Галич) за участю Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. Проща проводиться під гаслом «За мир в Україні».

Традиційно піший хід паломників до Крилоса запланований з Івано-Франківська, Калуша і Бурштина. У програмі прощі – театралізована хресна дорога, похід зі свічками до Княжої криниці, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення, нічні чування та відвідання Національного музею історії Давнього Галича (Митрополичих палат), повідомляє “Католицький оглядач”

Під час Архиєрейської Божественної Літургії відбудуться єпископські свячення преп. о. Йосафата Мощича, який призначений Єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

В інтерв’ю “Католицького оглядача” майбутній єписком говорить: “Не треба боятися служити своїй Батьківщині. Служити в армії – це обов’язок громадянина. Віруючі християни йдуть на будь-яку службу з вірою в Бога. Тут усе залежить від свідомості, віри й виховання. Ніхто не може передбачити того, що, з ким і коли може трапитися. З таким фаталізмом не варто підходити до життя, адже будемо боятися виходити на вулицю”.

“Ми часто не задумуємося, що війна вже давно триває на нашій вулиці. Коли через корупцію наші діти ростуть соціальними сиротами, бо багато батьків змушені їхати на заробітки… Коли продають наркотики біля школи і жодна міліція не реагує… Коли по нашому рідному телебаченню пропагується розпуста, окультні практики та інше”, – наголошує отець.

Отець Йосафат Мощич додає: “Гадаю, це набагато гірше від АТО, бо там, де захищають Батьківщину, можна стати героєм, хоч інколи хтось передчасно переходить до Царства Божого”.