Усик і Ломаченко знялися у російському фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес” (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

06 Тра, 2020 10:15

Поділитись публікацією
Усик і Ломаченко знялися у російському фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес” (ВІДЕО)

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялися у документальному фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес”, у якому розповідають про свою дружбу з росіянами.

Читайте також: Українець Усик переміг британця Чісору у другому двобої в суперважкій вазі (ВІДЕО)

Про це інформує “Громадське”. Фільм представив російський монастир «Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь» разом з Києво-Печерською лаврою. Його опублікували на YouTube-каналі «Корсуньская пустинь».

Окрім українців у фільмі знялися два російські спортсмени, а саме боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Також у зйомках взяв участь митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій та інші священнослужителі.

“Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!”, – кажуть його автори.

 У стрічці Василь Ломаченко зокрема каже, що у нього багато друзів в Росії і він не може з ними припинити спілкуватися, бо “сказали, що це країна, яка воює з нашою країною…це не вкладається у моїй голові. По суті, ми є одним народом”.

Усик у фільмі каже, що він не припинить дружити з кимось із Росії, бо хтось “ділить портфелі”. До слова, у стрічці він знявся у синьо-жовтій футболці.

Нагадаємо, датою початку тимчасової окупації Росією території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя є 20 лютого 2014 року.