Усіх призовників перевірять на коронавірус – командування ЗСУ

Автор: Застава Максим

22 Тра, 2020 20:04

Усіх призовників перевірять на коронавірус – командування ЗСУ

У зв’язку із карантинними заходами в Україні строки проведення весняного призову до війська були перенесені. За попередніми планами, перші відправки молодого поповнення планують з 15 червня.

Про це інформує АрміяInform.

“Відповідно до Указу Президента України заходи призову тривають протягом травня-липня. Але у зв’язку з карантином нині проводять лише ті заходи, що не потребують виклику призовників до військових комісаріатів. Тобто, це робота з документами. Якщо будуть зняті обмеження карантинних заходів із 22 травня, то фактично відразу розпочнуть роботу медичні комісії. Відправка у війська попередньо планується з 15 червня до кінця липня. У разі ж продовження карантину, буде прийматись окреме рішення, − заявив начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ, підполковник Микола Качаненко.

За його словами, змін у кількості призовників не планують. Державним бюджетом передбачені кошти на цей призов, їх обсяг також визначений розпорядженням Кабміну.

Микола Качаненко також додав, що нині перепрацьовують усі попередні плани відправок призовників у війська. Через те, що відповідні заходи проводилися раніше, вже є призовники, які були оповіщені на деякі дати прибуття, починаючи з 1 червня. Після переопрацювання всіх планів відправок − призовники будуть оповіщені про нові дати.

– Для призовників проводитимуть обсервацію. Але все залежить від карантинних заходів, які будуть встановлені для відправки у війська. Термін обсервації – 14 днів. Військовослужбовці строкової служби так само будуть забезпечені засобами захисту дихальних шляхів, антисептиками тощо. І кожен призовник обов’язково проходитиме тестування на коронавірус, − повідомив Качаненко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry