Усунутий від ремонту прикарпатських доріг нардеп влаштував скандал губернатору

Автор: Вадим Войтик

20 Jul, 2015 20:57

Поділитись публікацією
Усунутий від ремонту прикарпатських доріг нардеп влаштував скандал губернатору

Скандалом закінчилась спроба урочистого початку ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів поблизу смт. Більшівці Галицького району. Про це повідомляють інтернет-ЗМІ.

Читайте також: У мерії знову згадали про реконструкцію аварійного перехрестя: тепер роботи вартуватимуть 13 млн

Виїзну нараду на ділянці капітального ремонту проводили голова ОДА Олег Гончарук та керівник служби автодоріг Микола Проців в присутності журналістів та народних депутатів Михайла Довбенка, Олександра Шевченка, Анатолія Матвієнка та Юрія Дерев’янка.

Можливим урочистостям з перерізанням стрічки завадив Олександр Шевченко, який на підвищених тонах заявив, що ресайклінг дороги проводяться неправильно. Та й взагалі, підрядна організація не ремонтує, а тільки руйнує дорогу, – повідомляє Бліц-Інфо.

Опісля такої заяви, його колега Анатолій Матвієнко почав вимагати від дорожників зупинити всі роботи. Йому довелося повторити своє “прохання” кілька разів, адже почути нардепа робітникам заважав шум моторів.

А ще через декілька хвилин за допомогою нецензурної лайки Олександр Шевченко  та Юрій Дерев’янко намагались вияснити хто ж виконує підрядні роботи на даній ділянці. ЗМІ повідомляють, що найбільше матюками відзначився  саме народний обранець від Івано-Франківська.

Читайте також: Шевченко планує захистити Франківськ “від ідіотів” та монополізувати ремонт доріг?

За словами очільника Прикарпаття, ситуація незрозуміла, адже представник фірми-підрядника стверджує, що все робиться за технологією. Втім, під тиском нардепів роботи з капітального ремонту довелося зупинити.

“Опоненти на чолі з народними депутатами стверджують, що це є не по технології, тож гроші підуть на вітер. Тож до вияснення всі роботи буде зупинено”,– зазначив Олег Гончарук.

Як відомо, ремонт цієї ж траси у Львівській області вартістю біля 200 млн. грн. проводить близька до нардепа Шевченка фірма “ПБС”.  Ця ж фірма фактично виконувала незавершений ремонт Набережної в Івано-Франківську.

Технології, які використовує “ПБС”, Шевченко не раз називав “космічними”.