“Усвідомити свої можливості”: нацгвардійці разом із румунськими колегами провели спільні навчання у Франківську (ФОТОРЕПОРТАЖ)
27 Січ, 2021 11:31
27 січня на території військових частин 3072 (с. Старий Лисець) та 1241 (м. Івано-Франківськ) відбулися практичні навчання за участі військовослужбовців Національної гвардії України та Жандармерії Румунії.
Читайте також: Українські заробітчани вкладають гроші в абсурдні речі, - підприємець
Правоохоронці обмінювалися досвідом із психологічного забезпечення. У ході візиту до військових частин румунські партнери переглянули, як проводиться:
- професійно-психологічна підготовка особового складу гірсько-патрульної роти до виконання службово-бойових завдань за темою “Тімбілдінг”;
- професійно-психологічна підготовка особового складу до виконання бойових завдань із елементами тактичної медицини, першої психологічної допомоги та саморегуляції психоемоційного стану;
- психопрофілактична та психологічна реабілітація військовослужбовців з використанням мобільного центру психологічної підтримки.
Офіцер відділення психологічного забезпечення Західного територіального управління старший лейтенант Наталія Кириченко зазначила, що основна мета завдань – сформування та розвиток військового колективу, усвідомлення кожним військовослужбовцем своїх можливостей, інформує “Галка”.
“Це були безпосередньо заняття з психологічно-професійної підготовки особового складу Нацгвардії України. Кожен військовослужбовець мав усвідомити свої психологічні та фізичні можливості. Розпочиналися вправи з низької інтенсивності під час знайомства, розминки, за допомогою якої військові краще познайомилися. Формально вони одне однго знали, але тепер мали змогу розказати більше про себе, щоб встановити безпосередньо контакт, аби разом виконати всі вправи. Також кожному військовому було продемонстровано, що дуже важлива колективна командна робота. Вони побачили можливості свої, колег та усього колективу. Ми допомогаємо військовим подолати свої фобії, страхи та підвищити свою психологічну стійкість. Далі йдуть вправи вищої інтенсивності, а потім – безпосередньо службові бойові завдання”, – каже Кириченко.
Солдат строкової служби військової частини 1241 Андрій Кузьмичук розповідає, що навички, які військові здобувають на таких навчаннях, неодноразово допомагали у житті.
“Полосу перешкод я проходив уже десь п’ять разів на курсі молодого бійця, тож для мене це було не вперше, і я взяв на себе лідерство. Комунікацію налагоджували жестами, плесками в долоні. Найважчий етап для мене – це гора, коли потрібно спуститися донизу. Там дуже складно зачепитися ногою та рукою, аби зачепити карабін. Але насправді це цікаво та захоплююче”.