Ув’язнені підлітки вчилися гуманно вирішувати конфлікти

Автор: Людмила Баран

04 Лют, 2015 14:19

Ув’язнені підлітки вчилися гуманно вирішувати конфлікти

В Івано-Франківському слідчому ізоляторі 3 лютого провели тренінг для неповнолітніх ув’язнених. Заняття було про те,як вийти з ситуації конфлікту конструктивно і зберегти позитивні стосунки з іншою особою.

“Початком будь-якого конфлікту завжди є словесна перепалка, і якщо ні однією зі сторін не вдається переконати противника в своїй правоті, то це неминуче призводить до подальшої ескалації конфлікту. Тому найнадійнішою формою вирішення проблем взаєморозуміння між людьми є діалог. У результаті саме діалог в уникненні конфліктів видається найбільш ефективним методом, до якого ніколи не пізно вдатися”, – пише Ірина Косюк, практичний психолог Івано-Франківського слідчого ізолятора.

Під час  тренінгу підлітки вчилися, як правильно керувати своїми емоція, як вести переговори, розглядали способи вирішення конфліктних ситуацій.

За допомогою наочних прийомів неповнолітнім порушникам намагалися показати, що вирішення конфліктної ситуації має бути спокійним, етичним, гуманним та максимально відповідати очікуванням конфліктуючих сторін.

Вміння запобігати конфліктним ситуаціям є дуже важливим під час виховання особистості. Оскільки прояв агресії  негативно позначається на її психологічному стані, на процесі спілкування з однолітками. В майбутньому це веде до некерованої психологічної ситуації.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry