Ув’язнені у виправних колоніях області отримали доступ до Інтернету

Автор: Людмила Баран

09 Гру, 2014 13:31

Ув’язнені у виправних колоніях області отримали доступ до Інтернету

Віднині засуджені установ виконання покарань матимуть доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Щоправда, лише якщо заплатять за нього. 

Посидіти в Інтернеті зможуть засуджені у Коломийській виправній колонії № 41, Галицькій виправній колонії № 128, Долинському виправному центрі № 118 та Івано-Франківському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби в області. Про це повідомляє прес-служба обласної ДПтС.

Як зазначив начальник управління пенітенціарної служби області Володимир Павлів, це стало можливим завдяки прийнятому Закону України “Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів”.

“Обмеження стосуються доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість. Завдяки таким нововведенням засуджені мають можливість отримати інформацію про останні події, які відбуваються в Україні та світі. Кожний засуджений також може вільно ознайомлюватися та вивчати останні нововведення нормативно-правових актів, які стосуються порядку відбування покарання, застосування пільг та заохочувальних норм”, – зауважив Володимир Павлів.

Однак, користуватися доступом до Інтернету можна лише за умови оплати послуги з особистих коштів засуджених.

Правом доступу до мережі  також можуть користуватися засуджені до довічного позбавлення волі.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry