В абонентів СТЕКу та двох райцентрів може не з’явитися тепло

Автор: Зелінська Таня

06 Sep, 2019 11:01

Поділитись публікацією
В абонентів СТЕКу та двох райцентрів може не з’явитися тепло

Нафтогаз опублікував інформацію про тепловиків, борги яких ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону.

Читайте також: "Не гріє СТЕК - дзвоніть в МІУК": для франківців запрацював додатковий контакт-центр

НАК «Нафтогаз України» розпочинає регулярну публікацію інформації про виробників тепла, які не виконують вимоги законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО), інформує “Галка”.

В Івано-Франківську “Станіславська теплоенергетична компанія” боргує Нафтогазу 95 142 103 мільйона гривень, а для початку опалювального сезону компанії потрібно заплатити мінімальну суму боргу у 50 120 429 гривень. У Калуші КП “Водотеплосервіс” боргує понад 22 мільйона гривень, а заплатити мають понад вісім мільйонів гривень. У Тисмениці КП “Комунальник-Т” боргує понад 345 тисяч гривень, а заплатити – 126 тисяч гривень.

Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в опалювальний період, що є абсолютно неприпустимим.

Інформацію про несумлінних тепловиробників Нафтогаз планує оновлювати на своєму сайті щочетверга. Вона включатиме, зокрема, дані щодо рівня заборгованості кожного підприємства та мінімальну суму, сплата якої тепловиробником дозволить йому отримувати газ на умовах ПСО.

Наразі список включає 142 боржника при загальній кількості тепловиробників (на момент завершення минулого опалювального сезону) – 1316 підприємств.