В Америці жінка «купила» нареченого для своєї дочки

Автор: Єва Жасминова

25 Тра, 2021 22:22

В Америці жінка «купила» нареченого для своєї дочки

Неприємна історія  трапилася з дівчиною із США, яка напередодні весілля дізналася, що нареченого їй просто “купили”. І у всьому винна її матір.

Про це повідомляє svidok.

Зазначається, що дівчина, яка вирішила приховати своє ім’я, під час підготовки до весільного свята дізналася, що це усе — підстава й у нареченого немає ніяких почуттів, йому потрібні були лише гроші.

“Зарплату” за побачення і весілля платила чоловікові матір дівчини, яка вирішила таким чином забезпечити дочці “щасливе” майбутнє.

Американка розповіла, що пропозицію руки та серця отримала від чоловіка через 2 місяці після знайомства. Вона була настільки закохана і щаслива отримати обручку з діамантом, що відразу ж відповіла йому: “Так”.

Через деякий час вони з коханим почали підготовку до весілля і з’ясувалося, що усі витрати вирішила взяти на себе матір нареченої. Дівчину цей факт трохи збентежив, і вона почала цікавитися, чому батьки нареченого не хочуть допомогти у підготовці до свята. Але хлопець лише зазначив, що сім’я у нього бідна.

Тоді дівчина почала думати, звідки у її обранця з’явилися гроші на покупку такої дорогої обручки. Наречена вирушила в ювелірний магазин і з’ясувала усю правду.

Виявилося, що обручка була придбана її матір’ю ще за місяць до того, як вони з хлопцем почали зустрічатися. Пізніше вона з’ясувала, що матір оплачувала усі подарунки й побачення, на які її запрошував хлопець. Заради грошей він навіть був готовий одружитися з нею.

Дізнавшись правду, дівчина відразу ж скасовувала весілля.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...