В батальйоні територіальної оборони Прикарпаття спростовують інформацію про масове отруєння бійців

Автор: Турій Роман

24 Jun, 2014 16:24

Поділитись публікацією
В батальйоні територіальної оборони Прикарпаття спростовують інформацію про масове отруєння бійців

Військовослужбовців 5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони обурила заява громадянина Олександра Сінкевича, який позиціонує себе як представника громадськості, і сьогодні з трибуни Івано-Франківської обласної ради народних депутатів знову повідомив про нібито жахливий стан справ в батальйоні. Зокрема пан Олександр Сінкевич повідомив про те, що у військових не вистачає подушок, в їдальні всього тринадцять (!) вилок, немає ліхтариків тощо… А головне, що солдати тербату масово отруїлись і захворіли на кишкове отруєння.

Читайте також: У Франківську до Дня художника відкрили виставку, проте самі митці її пікетують (ФОТО)

«Нас відверто дивує позиція цього громадянина, – зазначив командир  5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони підполковник Віталій Комар. – Він вже не вперше робить такі провокативні заяви з високих трибун. Ми не розуміємо, чого добивається цей добродій? Створення собі якогось рейтингу? Адже жодної допомоги від нього ми поки що не отримали і не бачимо. Лише заяви про те, що все погано».

Крім цього командир батальйону підтвердив, що у десяти хлопців його батальйону стався певний кишковий розлад. Провсяк випадок було прийнято рішення всіх їх відправити до лікарні на додаткове обстеження і спостереження. З лікарні  солдати повернулись вже наступного ранку.

Також спростована інформація про нібито погане матеріальне забезпечення.

«Ми робимо все можливе, щоб у наших хлопців було все необхідне від побутових дрібниць до бронежилетів, – наголосила заступник начальника управління, начальник відділу цінової політики та торгівлі департаменту економіки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Якимечко.Зокрема, хлопці ми вирішили питання з багатьма видами забезпечення, останнє що передали буквально вчора це ліхтарики та акумуляторні батарейки з зарядними пристроями. Є у хлопців і вилки, і тарілки. Зараз вирішується питання про закупівлю нормальних шкарпеток тощо. Отже робота іде».

Також потрібно наголосити, що в батальйоні вже є близько півтори сотні бронежелетів, 50-ть з яких буле передані по лінії Міністерства оборони України, а інші закуплені за гроші простих людей.

«На сьогодні, завдяки небайдужим людям та втручанню Івано-Франківського обласного військового комісара полковника Ігоря Павлюка, ми маємо все необхідне забезпечення, – зазначив командир  5-го Прикарпатського батальйону територіальної оборони підполковник Віталій Комар. – Тепер навіть думаю, як і чим перевозити все майно! А от тим, хто ходить і «допомагає» нам лиш плескаючи язиком. Я б просив хоча би час від часу довідуватсь до нас, дивитись на реальний стан справ. А не заробляти собі доволі сумнівний рейтинг розпускаючи чутки і плітки».

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.