В бою за Іловайськ поранено командира батальйону “Донбас” Семена Семенченка

Автор: Людмила Баран

19 Aug, 2014 13:37

Поділитись публікацією
В бою за Іловайськ поранено командира батальйону “Донбас” Семена Семенченка

У бою за звільнення міста Іловайськ командир добровольчого батальйону отримав осколкове поранення.

“Іловайськ. Бій за визволення. Семен Семенченко, командир батальйону Нацгвардії “Донбас”, що знаходиться вже другий день на передовій отримав осколкові поранення. У передовій групі атаки, що очищує від терористів в Іловайськ, нарвалися на мінометний вогонь. Витримали – атака не згорнули. Серед наших – один боєць загинув, четверо поранених. У тому числі – поранений Семен. Множинні осколкові. Вивезли всіх з співаючи бою в госпіталь. Попередньо – життя поранених поза загрозою. Посилаємо хлопцям резерв на допомогу”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“З Семеном все ок. Осколкові. Бився прямо на передовій як лев. Забираємо його вертольотом на Дніпро”,- повідомив Борис Філатов, заступник голови Дніпропетровської ОДА.

Раніше повідомлялося, що батальйон “Донбас”18 серпня ввечері увійшов в Іловайськ.  Семен Семенченко заявляв, що українські бійці  контролюють дві третини міста.

“Вчора батальйон “Донбас”, окрема рота батальйону “Дніпро”, 2-й взвод батальйону “Азов” вели важкі бої на підступах до міста. Зустрівши запеклий опір, несучи втрати, “Дніпро” і “Азов” закріпилися на підступах до міста. Свою справу зробили на відмінно. Ударні частини батальйону “Донбас”, змітаючи блок-пости терористів, увійшли в місто з декількох напрямів, і до 19:00 взяли під контроль східну частину міста. Судячи з відчайдушному драпу з міста прихильників “руского міра”, робити обхвати і рейди ми вже навчилися. На ніч закріпилися прямо в місті, було організовано харчування та психологічну допомогу жителям, які перебувають в підвалах адміністративних будівель, бомбосховищах. Щоб закріпити успіх, було прийнято рішення не бути вночі статичною мішенню і організувати нічну зачистку. За ніч було знищено три блок-пости і чотири вогневі точки супротивника. Не допоміг сепаратистам навіть обстріл градами “Донбасу” в самому місті, який провели терористи прямо з території Донецька. Також було блоковано рух колони, яка повинна була прийти на допомогу терористам. До 5 ранку під контролем було близько 2/3 міста”, – йдеться у повідомленні  на сторінці Семенченка  у Фейсбуці .