В БПП “Солідарність” заявили, що заради єдності в обласній раді не боротимуться за керівні посади

Автор: Турій Роман

04 Dec, 2015 14:45

В БПП “Солідарність” заявили, що заради єдності в обласній раді не боротимуться за керівні посади

Сьогодні, 4 грудня, відбулась прес-конференція представників партії БПП “Солідарність” в Івано-Франківській обласній раді.

Під час прес-конференції Назар Іванів, Дмитро Дзвінчук та Анатолій Матвієнко оприлюднили заяву, в якій повідомляють, що для партії будь-які посади не є пріоритетними.

“Фракція Блоку Петра Порошенка є найчисельнішою в обласній раді і нараховує 23 депутати. За європейською демократичною практикою саме фракція БПП “Солідарність” мала б претендувати на формування більшості та обрання свого представника на посаду голови обласної ради.

Однак, заради єдності депутатського корпусу, ми заявляємо, що для нас будь-які посади не є пріоритетними”, – йдеться у заяві.

“Ми закликаємо не бігати за посадами, а об’єднатися заради спільної роботи на користь краю”, – каже народний депутат України Анатолій Матвієнко.

В партії говорять, що бажаним для них є варіант, за яким кожна з партій висунула б свого кандидата і на основі відкритого обговорення та голосування обирається голова обласної ради. Проте поки на засіданні партії питання кандидатури від БПП “Солідарність” не обговорювалося.

Повний текст заяви:

Заява фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді

Налагодження ефективної роботи Івано-Франківської обласної ради є спільним завданням всіх політичних сил, які отримали підтримку виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Результати роботи обласної ради будуть залежати від готовності до командної гри всіх без виключення новообраних депутатів.

Ми закликаємо всі фракції Івано-Франківської обласної ради до об’єднання та спільної діяльності заради європейської перспективи нашого краю, оскільки до складу ради не обрано жодного представника антиукраїнських політичних сил.

Ми не беремо участі у закулісних іграх і сповідуємо демократичні принципи обрання керівництва у представницьких органах влади.

Фракція Блоку Петра Порошенка «Солідарність» є найчисельнішою в обласній раді і нараховує 23 депутати. За європейською демократичною практикою саме фракція БПП «Солідарність» мала б претендувати на формування більшості та обрання свого представника на посаду голови обласної ради.

Однак, заради єдності депутатського корпусу, ми заявляємо, що для нас будь-які посади не є пріоритетними.

Виходячи з нашої позиції, ми засуджуємо спроби поділу керівних посад тільки на підставі того, що кілька фракцій можуть спільно отримати більше 50 відсотків голосів депутатів і обрати керівництво ради. Ми проти того, щоб питання обрання голови обласної ради вирішувалося партійними лідерами у Києві, а не в нашій сесійній залі.

Ми вважаємо, що повинен бути спільний план дій усіх фракцій обласної ради. Це буде свідчити про готовність вирішувати проблеми Прикарпаття, а не тільки розділити між собою посади. Саме цього чекають від нас виборці.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry