В ДАІ визнали факт некоректного спілкування своїх працівників з пішоходом

Автор: Турій Роман

10 Jun, 2015 19:10

В ДАІ визнали факт некоректного спілкування своїх працівників з пішоходом

9 червня у Інтернет-мережі було розміщено інформацію про те, що на вулиці Шевченка в обласному центрі на велодоріжці був припаркований службовий автомобіль працівників ДАІ.

Громадяни звернулися до інспекторів з запитанням, чи правомірно вони тут зупинилися, на що інспектори некоректно відповіли.

З приводу даної події інформуємо, що по вул. Шевченка велосипедної доріжки немає, тому інспектори Правила дорожнього руху не порушували, тому паркування автомобілів тут не заборонено.

Додатково повідомляємо, що зупинка інспекторів на службовому автомобілі, була пов’язана зі службовою необхідністю.

Що стосується некоректного спілкування з учасниками дорожнього руху, то керівництвом та працівниками кадрового забезпечення підрозділу з даними інспекторами проведено індивідуально-виховну бесіду та вказано на неприпустимість подібних випадків нетактовної поведінки у подальшій діяльності.

В ДАІ дякують громадянам за надану інформацію з приводу поведінки інспекторів, яку буде враховано та розглянуто як негативний приклад на заняттях в системі службової підготовки, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.

Як повідомляла “Галка” раніше, інспектори ДАІ у відповідь на зауваження про неправильну парковку відповіли “Давишо” (ФОТОФАКТ).

У відповідь у ДАІ повідомили, що їхні люди не паркувалися на велодоріжці по Шевченка – її там юридично немає