В день підриву Каховської ГЕС у Марцінківа написали про “веселий вівторок”. Соцмережі відреагували

Автор: Вадим Войтик

07 Чер, 2023 11:48

Поділитись публікацією
В день підриву Каховської ГЕС у Марцінківа написали про “веселий вівторок”. Соцмережі відреагували

Уранці 6 червня на сторінці Руслана Марцінківа з’явився допис: “Веселий вівторок у розпалі. Сьогодні подалися на роверах в мікрорайон «Брати». Проїхалися по вулиці Ремісничій. Заїхали у парк на Молодіжній”. В той таки час потік води зі знищеної окупантами Каховської ГЕС  знищував українські міста.

Крім традиційних скарг до мера Івано-Франківська на благоустрій інших частин міста, чимало коментарів стосувалося доречності “веселого” настрою команди мера.  

Андрій Шустикевич Неадекватність і тупорилість мерівської смм-команди виходить за береги десь так само, як нещасний Дніпро після підриву дамби. Вміння постити пости в соціалках, вставляти емоджі і розбивати текст на абзаци ще не робить вас професіоналами.

Andriy Chernikov Одна нікчема: ООН: день російської мови. Друга нікчема: Марцінків: веселий вівторок

Максим Сич Щож, показово, наскільки Івано-Франківськ далеко від фронту, як давно його обстрілювали і на скільки.

Волгін Андріан Люди схаменіться вже з тими ремонтами. Су….аааа, люди гинуть. Села змиває водою. Думаєш як знайти лишні гроші на зброю – а у них веселий вівторок. Скільки грошей було виділено на укриття ? Бомбосховище ???? Одна бруківка в голові….. Зі всіх боків свині роздирають Україну

Yura Basarab Веселий вівторок? Ви що з ґлузду зʼїхали?

Оля Віхар А в Франківську немає воєнного часу?Чому гроші,які виділяються на благоустрій не використовуються для потреб армії та допомоги впо?Скажете що використовуються,але сьогодні ви знову оголошуєте збір для допомоги людям з підтоплених міст – воду ,пледи…Люди би і так допомагали,самі,але чому замість того щоб тримати гроші на таке то ви робите дороги які 30 не ремонтувалися?Нічого страшного якщо б ще трохи почекали.

Jaroslav Lisevich Пане Марцинків !!!!! Підірвали Каховську ГЕС. Чи вас це не стосується, у вас сьогодні ,,веселий вівторок”. Мери усіх обласних центрів готуються до зустрічі евакуйованих і готують допомогу потерпілим!!!!

Новий день об’їздів міста мером зі свитою теж прокоментували доволі критично. 

Natalia Khorob То не треба ні чорних п’ятниць, ні веселих вівторків, то треба серйозної інспекції по проведеній роботі вашими підлеглими, чи плануванню робіт. А то цирк якийсь з тими назвами.

Наталія Трушик Ще би толк був з тих інспекцій

Ілона Вакалюк Називається дурному і не скучно одному.

За кілька годин допис мера відредагували: згадка про “веселий вівторок” зникла. 

Читайте також: МАНІПУЛЯЦІЯ: в Івано-Франківську закінчилися комунальники