В день виборів ТСН в Івано-Франківську проведе власний екзіт-пол

Автор: Вадим Войтик

14 Лис, 2015 20:44

В день виборів ТСН в Івано-Франківську проведе власний екзіт-пол

В день другого туру виборів міського голови Івано-Франківська, 15 листопада, ТСН спільно з Київським міжнародним інститутом соціології проведе екзіт-пол. 

Опитування відбудеться у семи містах України: Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові та Павлограді.

Головною метою проекту є забезпечення ефективного громадського контролю за чесністю виборчої процедури, а також отримання інформації про соціально-демографічну структуру електорату кандидатів.

Під час опитування застосовуватиметься методика «таємного голосування», оскільки вона зменшує кількість відмов і суттєво підвищує надійність даних екзит-полу. Суть методики полягає в тому, що під час проведення опитування замість прямого запитання – «Скажіть, за кого Ви проголосували?» – респондент сам заповнює анкету, що починається із цього запитання.  Крім цього, анкета міститиме запитання  про стать, вікову групу, освіту, а також час ухвалення рішення, за кого голосувати.  При цьому респондента проситимуть заповнити демографічні запитання анкети, але зазначать, що це не обов’язково.

Вибірка екзит-полу скрадатиметься із виборців, які проголосували на виборчих дільницях на території відповідного міста та буде репрезентативною  для кожного окремо узятого міста в цілому.

Перші попередні результати екзит-полу будуть оприлюднені ввечері 15 листопада на ТСН.ua та сайті КМІС, та будуть оновлюватись відповідно до темпів обробки даних опитування.

тнс_екзіт-пол тнс_екзіт-пол

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...