В Держдумі Росії готують закон про окупацію східної України

Автор: Турій Роман

30 May, 2014 17:13

Поділитись публікацією
В Держдумі Росії готують закон про окупацію східної України

Ультранаціоналістична Ліберально-демократична партія Росії на чолі з Володимиром Жириновським вважає південний схід України за окуповану територію Росії і має намір внести на розгляд Державної Думи РФ законопроект про окуповані території Росії.

Читайте також: Через місяць війни у росії захмарно виріс рейтинг путіна

Про це йдеться в заяві ЛДПР, розміщеній на офіційному сайті партії, повідомляє gazeta.ua

«Київська влада незаконно окуповує всі вісім областей південного сходу України. Крим вже назавжди повернувся до складу Росії. Ми сподіваємося, що його шляхом зможуть піти й інші. Над всіма територіями, де коли-небудь розвивався російський або радянський прапор, знову повинен розвіватися прапор Російської держави, особливо в тих регіонах, де завжди проживали росіяни, де всі землі освоєні ними, а міста засновані і побудовані російськими людьми. Насамперед, це вісім областей, які хочуть бути Новоросією, і не бажають більше, щоб Україна мала до них якесь відношення», – йдеться в повідомленні.

Водночас, як наголошується, у зв’язку з нестабільною ситуацією на південному сході України, фракція ЛДПР має намір «найближчим часом внести проект закону про окуповані території Росії».