В Хрюші, Філі та Степашки появиться друг від Путіна

Автор: Вадим Войтик

29 Aug, 2014 21:07

Поділитись публікацією
В Хрюші, Філі та Степашки появиться друг від Путіна

Для програми “На добраніч, діти!” придумали нового персонажа, який з’явиться в жовтні. Героя придумав не аби хто, а сам президент Росії Володимир Путін. Про це розповів Олександр Мітрошенков, голова ради директорів телекомпанії «Клас!», яка випускає дитячу передачу.

«Ми почали працювати над пошуком нового лялькового персонажа давно, перебрали багато варіантів, але, скажу чесно, ідея нового героя була підказана нашим президентом. Спочатку вона здалася трохи несподіваною, але, коли ми уважно придивилися, зрозуміли, що це попадання в десятку! Новий герой з’явиться в кінці жовтня в ефірі передачі», – зазначив, як повідомляє lenta.ru, Мітрошенков.

Він також сказав, що якщо всі персонажі лялькові, то новий буде суперсучасним, в 3D – справжній комп’ютерний герой. «Він буде посміхатися, вітатися за руку, розмовляти. Це унікальний проект – з’єднання анімації, лялькових персонажів і ведучого в одному кадрі».

«Через два тижні все дізнаються, що це за новий герой і, напевне, багатьом стане зрозуміло, який стосунок президент має до цієї історії», – підкреслив Мітрошенков.

Телепередача “На добраніч, діти!” вперше вийшла в ефір на радянському телебаченні 50 років тому. Сценарії почали писатися в 1963 році. Тоді ж стали з’являтися ескізи декорацій та ляльок головних героїв, розроблятися концепція. В ефір програма вийшла 1 вересня 1964.